Třinec – Slavia 5:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 2:1 (2:0 po s.n.) | K. Vary – Pardubice 2:3 (kon.)
Sparta – Vítkovice 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Zlín 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 11.01.2015, 17:20 • Home Credit Aréna, Liberec • Tipsport extraliga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek nedělního večera. Na počtenou! (19:53:38)

Nejlepší hráči utkání:

Peter Jánský – HC Verva Litvínov
    Ján Lašák – Bílí Tygři Liberec

V nastaveném čase měl nejdřív gólovku Filippi, ale nedal a v následné přesilovce tak vstřelil vítězný gól Lukeš! Nutno říct, že Litvínov si bonusový bod zasloužil více než Liberec. Pro Tygry je to vzhledem k průběhu utkání hodně cenný bod.

František LUKEŠ - 3:2

63:53
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Verva přeci jen proměňuje i tuto přesilovku a rozhoduje o své výhře! FRANTIŠEK LUKEŠ si vyměnil kotouč s Jakubem Petružálkem a střelou nad beton překonal Lašáka! Asistence: Jakub Petružálek.

63:21
    Petružálek to zkusil z levého kruhu, Lašák jeho pokus dokázal ramenem vyrazit nad!

63:07
    Hostující hráči poprvé dostávají kotouč za modrou čáru!

A domácí kouč Radim Rulík si bere oddechový čas!

62:50
    Bulík dostává dvě minuty a velká příležitost pro Vervu!

62:28
    Filippi mohl vstřelit vítěznou branku! Obral o kotouč Kubáta a jel sám na branku, pokoušel se Francouze vymíchat a zasunout mu kotouče bekhendem mezi nohy, avšak domácí brankář svůj tým podržel!

61:55
    Šimek neobešel Trávníčka a Litvínov může jít do přečíslení.

61:24
    Jelínek se chtěl obtočit s kotoučem v pozici mezi kruhy, což se mu podařilo, avšak vyslat kotouč na branku už ne.

60:37
    Pavlík vypálil od modré čáry, mířil ale pouze nad a k dorážce se nikdo z jeho spoluhráčů neprocpal.

60:20
    Hosté vyhodili kotouč až na icing.

60:01

Ve třetí třetině Bílí Tygři dokázali opticky srovnat obrázek hry a navíc srovnali i skóre, když se trefil Vampola. Oba týmy tak berou po bodu a vítězství rozhodne až prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Branky a nahrávky: 9. Jurčík (Martynek, Pavelka), 18. Jánský (Hübl, Ručinský), 64. Lukeš (Petružálek) – 6. Filippi, 46. Vampola (Radivojevič)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Kubát, Chaloupka, Pavlík, Pavelka, Štindl, Frolo – Jánský, Hübl, Lukeš, Petružálek, Hanzl, Ručinský, Martynek, Gerhát, Trávníček, Písařík, Šrámek, Jurčík
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Výtisk, Šimek, Voráček, Kajínek, Gřegořek, Vitásek, Radivojevič, Vampola, Balaštík, Bulík, Filippi, Bakoš, Vlach, Jelínek, Bartek, Víšek, Urban, Bulíř

Rozhodčí: Hodek, Úlehla – Komárek, Ondráček