Třinec – Slavia 5:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 2:1 (2:0 po s.n.) | K. Vary – Pardubice 2:3 (kon.)
Sparta – Vítkovice 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Zlín 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1)
HC Kometa Brno
Neděle 11.01.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešní večer vše. S přáním hezkého večera se těším napočtenou opět v příštím týdnu. (19:59:59)

Dva body si tedy připisují hosté. Papírový favorit z Brna vedl 2:0, Boleslavským se vydařil vstup do třetí periody, kdy dokázali vstřelit tři rychlé góly. Jenže prodloužení a ani samostatné nájezdy se Mladé Boleslavi letos vůbec nedaří, a tak v nastaveném čase prohráli i ve druhém vzájemném duelu na ledě ŠKOENERGO Arény.

Antonín HONEJSEK - 3:4

60:19
    Kometa právě vstřelila branku!
    A ani tentokrát Boleslavští v prodloužení neuspějí. Po devatenácti sekundách se z nenápadné pozice prosadil ANTONÍN HONEJSEK, který prostřelil Martina Růžičku k tyči. Asistence: František Ptáček, Hynek Zohorna.

60:01

Šedesát minut o osudu tohoto duelu nerozhodlo, a tak je duel po třech třetinách nerozhodný. Lépe do tohoto utkání vstoupili hosté, jenže Bruslařský klub vstoupil do třetí třetiny třemi rychlými góly, které mu zaručují zisk minimálně jednoho bodu. Zajímavostí je, že i poslední vzájemný duel Mladé Boleslavi a Brna tady v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně skončil po šedesáti minutách 3:3 a rozhodovaly jej až samostatné nájezdy. V těch uspěla 12. října 2014 Kometa Brno. Bruslařský klub letos ještě ani jednou v prodloužení či v nájezdech nevyhrál.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Trončinský nezachytil kotouč v mezikruží a Brněnští se na chvíli dostali k puku. Následně však vyhodili jen na zakázané uvolnění. Hra se tedy následně stěhuje zpět k Čiliakovi.

59:20
    Tu tráví v útočném pásmu Kometa, která má velký tlak.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny!

58:29
    Čároví rozhodčí odpískali ofsajd, který následně odvolali. Buly u Martina Růžičky.

58:22
    Čas se stále krátí a v posledních sekundách se hraje ve středním pásmu.

57:48
    Zkušený Michal Broš to zkusil před brankou z otočky. Trefil ale gólmana hostů.

57:37
    Oddechový čas pro hosty.

57:36
    Zakázané uvolnění Komety.

56:44
    Znovu rychlonohý Martin Látal, který se zčistajasna objevil před brněnskou brankou, kde zkoušel nahrávat někomu ze svých spoluhráčů. Ti se ale ke kotouči nedostali včas.

55:35
    Robar nezachytil puk, ke kterému se následně dostali hosté.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 40. Robar (Stříteský), 42. Bárta (Mikulík), 42. Robar (Látal, Kašpařík) – 4. Ptáček (Hruška), 5. Honejsek (Vondráček, Zohorna), 43. Vondráček (Burian), 61. Honejsek (Ptáček, Zohorna)

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Stříteský, Ovčačík, Trončinský, Hruška, Robar, Trška, Čermák – Pacovský, Broš, Klimenta – Mikulík, Výborný, Bárta – Látal, Kašpařík, Pabiška – Lenc, Musil, Rys – Volf
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Dlapa, Kuboš, Vágner – Hruška, Němec, Ton – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Zohorna, Honejsek – Kusko, Ostřížek, Mrázek

Rozhodčí: Mrkva, Šír – Barvíř, Blümel

Diváci: 4 020