Colorado – Dallas 4:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:5 (kon.) | Arizona – Ottawa 1:5 (kon.) | St. Louis – Carolina 5:4 (1:0 po s.n.)
Vancouver – Calgary 0:1 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – NY Rangers 1:3 (kon.)

2. Chris Kreider (NYR) (1 + 1)
    3. Melker Karlsson (SJS) (1 + 0) (06:47:19)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě 10:52, 0 střel)

Hokejisté New York Rangers rozhodli o svém dnešním vítězství ještě v první třetině, kdy se jim podařilo dvakrát skórovat. Sharks pak dokázali odpovědět už jen jedním gólem. Celkově mohou být hráči Rangers hodně spokojeni, protože jim celý venkovní trip po západní Americe vyšel. Newyorčané venku porazili Anaheim Ducks, Los Angeles Kings i San Jose Sharks a po dnešku mají zase o něco lepší náladu. Ode mě je to vše, přeji hezkou neděli.

60:00

59:45
    Už se jedn dohrávají poslední vteřiny, o vítězi dnešního utkání je rozhodnuto.
    Rick NASH - 1:3

59:01
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hráči z východní konference pravděpodobně rozhodují o svém vítězství třetí brankou, kterou posílají do odkryté klece San Jose Sharks. Autorem gólu je RICK NASH, jenž neměl tolik těžkou situaci, když vykličkoval obranou soupeře a jednoduše poslal touš do zařízení. Asistence: Matts Zuccarello.

58:45
    Antti Niemi už je z branky ven a Žraloci hrají v šesti muží na ledové ploše.

58:36
    Sharks zatím čekají na chvíli, kdy získají pevně puk na své hokejky a budou tak moci zkusit risk bez brankáře.

58:13
    Už se nám blíží samotný závěr třetí třetiny, Antti Niemi raději ještě přidržel puk po pokusu jednoho z mužů v bílém dresu z pravé strany.

57:19
    Hned po vhazování zkoušel Brent Burns pálit od modré čáry, ale branku netrefil. Stejně tak už nikdo ze Žraloků nedokázal puk tečovat správným směrem.

57:05
    Oddechový čas pro hosty.

56:50
    Už jsou Žraloci mimo obranné pásmo soupeře, výrazně se o to zasloužil Mats Zuccarello, který kotouč vyhodil.

56:20
    Znovu postavení mimo hru, navíc znovu ze strany San Jose. Technické nepřesnosti teď určitě nesedí ani jedné straně barikády.

56:03
    Justin Braun sice nahazoval kotouč do útočné třetiny, ale mezitím se vyskytl další technický problém a rozhodčí byl nucen přerušit hru.

55:57
    Střely na branku aktuálně hovoří pro mančafty vyrovnaně, Sharks i Rangers jich zatím stačili nasbírat dohromady třicet.

55:49
    Komerční přestávka dá hráčům oddechnout, pak už bude moci začít poslední drama zápasu. Tedy jeho závěrečné minuty.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 48. Karlsson (Sheppard, Tennyson) – 11. St.Louis (Kreider, Stepan), 16. Kreider (Girardi, Stepan), 60. Nash (Zuccaraello)

San Jose Sharks: Niemi – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Tennyson, Irwin – Couture, Pavelski, Karlsson – Nieto, Thornton, Marleau – Wingels, Sheppard, Hertl – Goodrow, Desjardins, Scott
    New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Boyle, Stall, J. Moore, Klein – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Fast, Hayes, Hagelin – Stempniak, D. Moore, Miller

Rozhodčí: Meier, O'Halloran – Pancich, Mach

Diváci: 17 562