Vsetín – Přerov 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 9:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 11.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

Ode mne to bude vše, přeji krásný zbytek neděle a brzy na shledanou. (15:54:28)

Největším zvratem ve třetí třetině bylo dvojnásobné vyloučení na straně Zubrů, při kterém Valaši vstřelili dvě branky. Tento náskok už se Přerovským nepodařilo dohnat a domácí si tak odnášejí tříbodové vítězství.

Ihned po závěrečné síréně od sebe rozhodčí odtrhávají Španka a Mašíčka.

60:00

59:08
    Zubři poslední minutu dohrají v oslabení. Vyloučen byl Jakub Kundrátek za hrubost.

59:03
    Z pravého kruhu se do Stojarova betonu trefil Matouš Kratochvíl.

58:44
    Ke sklonku třetiny od modré štěstí pokusil Kuchařík, Grigárkova lapačka na místě.

57:56
    Tydlačka se s kotoučem rozbruslil ke Grigárkovi, záměry mu překazil odpískaný ofsajd.

57:00
    Hra v domácím obranném pásmu, zubří pokusy vycházejí naprázdno.

54:03
    Šimon Kratochvíl si před domácím gólmanem pohrával s pukem, svatyni minul.

53:25
    Mašíčkův útočný zákrok přerušil hvizd píšťalky hlásící ofsajd.

52:28
    Kotouč ve své blízkosti Stojar pokryl lapačkou.

51:27
    Mašíček před Stojara nabídl Kratochvílovi, zakončení klec netrefilo.

50:20
    Helešic ukořistil kotouč a osamocen se rozjel ke Stojarovi, jež ránu zablokoval tělem.

49:03
    Situace před Zubří klecí se nyní spíše podobala přestřelce, hned několika domácím hráčům se naskytla šance ke střele.

48:05
    Mašíček se zleva dostal ke Stojarovi, akci mu překazil brankářův beton.

46:20
    Vylučovalo se na obou stranách. Dokonce čtyřminutový trest za hrubost si vynesli Tomáš Surý a Daniel Pecha, hra pokračuje ve stavu pět ku pěti.

45:03
    Oddechový čas pro hosty.

45:03
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Kuchařík nabil JOSEFU MIKULOVI, který puk před Grigárkem přijal a prací zápěstí zvedl za gólmana.Asistence: Lukáš Kuchařík, Ondřej Grygar.

Lucie Krampotová

Branky a nahrávky: 14. Zuzaník (J. Vaněk, Bouda), 22. Mikula (Hryciow, Weintritt), 45. Surý (Zvonek), 46. Mikula (Kuchařík, Grygar) – 35. Kratochvíl Š. (Dostálek, Kratochvíl M.)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bechný) – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Červínek, Weintritt, Zuzaník, J. Vaněk – Španko, Surý, Tydlačka, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Zvonek, Valter.
    HC ZUBR Přerov: Grigárek (Sekula) – Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Novák, Duda, Smolka – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Dostálek, Zavřel, Helešic, Kubal, Pecha, Siegel, Daniš.

Rozhodčí: Fidler – Novák, Smilek