Finsko – USA 1:5 (kon.) | Česko – Rusko 2:3 (po pr.)
Sobota 07.02.2015, 16:00 • Zimní stadion Ostrava-Poruba • Turnaj pěti (U18)

57:20
    Vyloučen Tammela (FIN) na dvě minuty za krosček. Hraje se 3 na 3.

57:12
    Nättinen přihrával na pravý kruh Juolevimu, jehož střela jen těsně minula pravou tyčku Opilkovy brány!

56:44
    Vyloučen Matthews (USA) na dvě minuty za vysokou hůl.

56:09
    Současně vyloučeni Mattila (FIN) na dvě minuty za držení protihráče a Floodstrand (USA) na dvě minuty za vysokou hůl. Hraje se 4 na 4.

55:53
    USA právě vstřelilo branku!
    Troy Terry přihrával CELEBU JONESOVI mezi kruhy, který přesnou střelou nad levý beton zvyšuje americký náskok – 1:5. Asistence: Troy Terry.

52:38
    Kunin si teď obkroužil celé pásmo a nahrál na pravý kruh McAvoyovi, který trefuje jen tyčku Vehviläinenovy brány!

51:39
    Roslovic přihrával volnému Tkachukovi, který mohl skórovat do prázdné brány, kotouč ale minul!

48:37
    Aho ve vyložené šanci před brankářem po přihrávce od Ruotsalainena selhal!

47:10
    Vyloučen Fischer (USA) na dvě minuty za sekání.

46:31
    Niemelä vypálil z pravého kruhu, jeho pokus jen těsně minul pravou tyčku Opilkovy svatyně!

43:00
    Před bránou se teď ocitl Warren, ten ale nedokázal kotouč poslat mezi betony Vehviläinena!

41:15
    A už je to o tři branky! Finská obrana teď hoří jako papír. Terry přihrával mezi kruhy CHRISTIANU FISCHEROVI, který se trefuje přesně nad lapačku – 1:4. Asistence: Troy Terry, Mike Floodstrand

40:16
    Američané hned z kraje třetiny udeřili! Kuninovu střelu ještě Vehviläinen vyrazil před sebe, jenže tam stál nikým neatakován CELEB JONES, který zvyšuje – 1:3. Asistence: Luke Kunin, Tage Thomspon

38:41
    Aho se dostal po přesné přihrávce do samostatného úniku, Opilka na poslední chvíli zasáhl levým betonem!

38:00
    Vyloučen Thompson (USA) na dvě minuty za hákování.

37:29
    Terry přihrával zpoza branky Floodstrandovi, ten z bezprostřední blízkosti napálil pouze betony finského brankáře!

33:58
    Vyloučen Tavernier (FIN) na dvě minuty plus deset minut osobní trest za naražení zezadu.

29:08
    Vyloučen Niemelä (FIN) na dvě minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

28:24
    Vyloučen Gabriele (USA) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením kotouče z ledu.

23:03
    Střela McAvoye z prostoru mezi kruhy jen těsně minula levou tyčku!

21:07
    Vyloučen Niemeläinen (FIN) na dvě minuty za hákování.

17:39
    Vyloučen Kunin (USA) na dvě minuty za hákování.

15:33
    Jeremy Bracco dostal kotouč až před finské brankoviště, kde si domácí obránci nepohlídali JORDANA GREENWAYE, který se trefuje pod horní tyčku – 1:2. Asstence: Jeremy Bracco.

11:37
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Finové ale záhy srovnávají krok! Jonne Tammela našel rozjetého JULIUSE NÄTTINENA, který přesnou trefou do levého horního růžků srovnává skóre – 1:1. Asistence: Jonne Tammela, Veeti Vainio.

11:15
    Floodstrand přenechal kotouč mezi kruhy CHRISTIANU FISCHEROVI, Který se trefuje přesně nad levý beton – 0:1. Asistence: Mike Floodstrand, Troy Terry.

08:44
    White několikrát dorážel před bránou, Vehviläinen si všechny jeho pokusy pohlídal!

08:10
    Vyloučen Juolevi (FIN) na dvě minuty za krosček.

07:33
    Střela McAvoye jen těsně minula branku!

07:04
    Vyloučen Puljujärvi (FIN) na dvě minuty za hákování.

05:33
    McAvoy přihrával Tkachukovi, ten ale trefuje jen levou tyčku!

René Chyla

Branky a nahrávky: 12. Nättinen (Tammela, Vainio) – 12. Fischer (Floodstrand, Terry), 16. Greenway (Bracco), 41. Jones (Kunin, Thompson), 42. Fischer (Terry, Floodstrand), 56. Jones (Terry)

Finsko: Vehviläinen (Vikstén) – Leskinen, Juolevi – Vainio, Niemeläinen – Mattila Jesper, Välimäki – Rautanen – Tavernier, Nättinen, Tammela – Puljujärvi, Ruotsalainen, Aho – Niemelä, Mattila Julius, Björkqvist – Piipponen, Embrich, Selänne – Juhola
    USA: Opilka (Lackey) – Jones, Boka – Ruggiero, McAvoy – Masonius, Fitzgerald – Evers, Gabriele – Warren, Kunin, Thompson – Tkachuk, Matthews, Roslovic – Greenway, White, Bracco – Floodstrand, Terry, Fischer

Rozhodčí: Hejduk, Pešina – Hlavatý, Jindra