Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)

Martin Zaťovič (TOG) – 0+0 (15:33:14)

Utkání vyhrává Lada, která duel rozhodla v prodloužení. Magnitka nepodala svůj standardní výkon a musí se spokojit s bodem.

Dmitrij VOROBJOV - 3:4

64:53
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Utkání se už blížilo k nájezdům, když v závěru prodloužení rozhodl DMITRIJ VOROBJOV, který naznačil, že pojede za branku, ale celou situaci přehodnotil a zasunul puk na přední tyč. Asistence: Vasilij Strelcov.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá pouhá minuta.

63:33
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím to je bez zakončení.

62:51
    Lada se dostává do ofsajdu a hra se vrací do středního pásma.

62:13
    Na druhé straně vystřelil Vorobjov, jehož pokus vyrazil se štěstím Košečkin, jenž na střelu moc neviděl.

61:20
    Další pokus vyslal Zaripov, jehož rána vypadla Ivannikovi z výstroje a puk se klouzal vedle branky.

60:51
    Chris Lee vystřelil z hranice kruhů, ale trefil Ivannikova do masky.

60:37
    Kotouč za obranu dostal Mozjakin, jenž ho nechal za sebou a následně vystavil svého spoluhráče do ofsajdu.

60:01

Hosté se ve třetí třetině dostali dvakrát dovedení, ale dvakrát dokázal vyrovnat Jan Kovář, který si vynutil prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Jan KOVÁŘ - 3:3

58:56
    Metallurg právě vstřelil branku!
    A opět je vyrovnáno a opět JAN KOVÁŘ! Zaripov trefil bránícího hráče a k puku se dostal brent, jenž přihrál na českého útočníka, který dopravil puk za brankovou čáru. Asistence: Tim Brent, Danis Zaripov.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 29. Kaletnik (Ibragimov, Timkin), 54. Kovář (Zaripov, Antipin), 59. Kovář (Brent, Zaripov) – 2. Ogurcov (Podhradský, Nikitěnko), 49. Strelcov (Bočarov), 55. Barancev, 65. Vorobjov (V. Strelcov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Batyršin, Těreščenko, Lee, Chabarov, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Potěchin, Stapleton, Platonov – Kaletnik, Brent, Timkin – Jakucenja, Osala – Kameněv.
    Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Barancev, Hunkes, Podhradský, Ogurcov, Romanov, Vorobjov, Sloboda – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Nikitěnko, Bělousov – Zaťovič, Šarov, Valujskij – Bocharov, A. Strelcov, V. Strelcov – Mastrjukov.

Rozhodčí: Karabanov, Safiullov – Koršak, Černyšev