Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HK Soči
Neděle 15.02.2015, 15:00 • Arena 2000 • KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji vám příjemný zbytek dne a znovu na shledanou! (17:20:50)

Československá stopa

Jiří Novotný (JAR) 0 + 0, 0 střel, 2 TM

Vyrovnaný zápas dospěl do prodloužení, ve kterém může úspěch slavit hostující tým. Nutno dodat, že Soči mělo při rozhodující brance hodně velké štěstí. Ani to však nic nemění na tom, že si nováček KHL do tabulky připisuje dva body.

Statistiky zápasu:
    Střely – 24:32
    Trestné minuty – 6:6

Igor IGNATUŠKIN - 1:2

62:34
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují hodně šťastným gólem. IGOR IGNATUŠKIN chtěl nahodit puk zpoza branky. Jeho vzduchem vyslaný pas se otřel o Kronwalla, který ho smolně srazil do vlastní klece. Bez asistence.

62:01
    Po buly dokázali domácí vyhodit. Už se ale zase musí bránit.

61:41
    Tvrdou ránu z prostoru pravého kruhu vyslal Emmerton. Kolesnik podržel puk ve své výstroji.

61:19
    Po kombinaci se ke střele dostal dvakrát Whitney. V prvním případě netrefil branku v tom druhém Kolesnik vyrazil jen těsně nad brankou.

60:51
    Velká šance pro Soči, které si zahraje přesilovku 4 proti 3. Plotnikov bude pykat za hákování.

60:17
    První sekundy prodloužení se hrají ve střední třetině. Oba celky v premiérových pokusech o přechod přes modrou neuspěly.

60:01

Třetí perioda nám nenabídla ani jedinou branku. Zápas tedy pokračuje prodloužením, které v Jaroslavli začne každým okamžikem. Který z celků získá nakonec bod navíc?

Statistiky třetí třetiny:
    Střely – 7:7
    Trestné minuty – 0:2

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54
    Lokomotiv soupeřovu rozehrávku dobře vystihl a zavezl puk až ke Gavrilovovi. Zakončit však domácí nedokázali.

59:20
    Třetinu tak v útoku dohrává Soči. Dostane se ještě ke střele?

58:44
    Plotnikov se pokusil dostat svůj tým do útoku. Po obkroužení branky ale svým pasem nenašel nikoho ze spoluhráčů.