Litvínov – Slavia 4:1 (kon.) | Sparta – Zlín 7:6 (po pr.) | Pardubice – Liberec 3:4 (po pr.)
Plzeň – Kometa Brno 3:0 (kon.) | K. Vary – Třinec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 15.02.2015, 15:00 • Tipsport arena Pardubice. • Tipsport extraliga

To je ode mne pro dnešek vše, u dalších onlajnů na shledanou. (17:32:38)

Liberečtí dokázali ovládnout i čtvrtý vzájemný zápas v sezóně, tvrdou ranou v prodloužení se o to postaral nejlepší hráč Liberce Tomáš Filippi.

Liberec právě vstřelil branku!
    Plutnarovu střelu příklepem sice ještě Marcinko dokázal zblokovat, poté se ale puk odrazil k TOMÁŠI FILIPPIMU, který tvrdou střelou pod horní tyčku rozhodl o vítězi zápasu. Asistence: Michal Plutnar a Petr Gřegořek.

62:21
    Po vyhraném vhazování domácích vyvezl Čáslava puk do útočné třetiny a následně vypálil na Lašáka.

62:15
    Oddechový čas pro hosty.

62:15
    Václav Benák (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

61:56
    Benák měl před sebou dost volného prostoru na střelu, se kterou vyčkával tak dlouho, až trefil jen bránícího hráče.

61:21
    Plutnarovo nahození tečoval Urban pouze do Kristana, ani z následné dorážky se prosadit nedokázal.

60:33
    Nahodil s Radilem jeli na jednoho obránce hostů, prvně jmenovaný zvolil místo přihrávky střelu a trefil pouze obránce.

60:06
    Kotouče se zmocnili Bílí Tygři, kteří zakládají svůj první útok v prodloužení.

60:01

Stav utkání je po šedesáti minutách nerozhodný, po krátké přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení s náhlým vítězstvím.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 19. Gregorc (Radil, Zohorna), 46. Tybor (Benák), 48. Nahodil (Gregorc, Radil) – 5. Jass (Vampola), 33. Urban (Filippi), 47. Vitásek (Filippi, Valský), 63. Filippi (Plutnar, Gřegořek)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Gregorc, Čáslava (C), Benák, Havlík, Čutta, Korím, Píša, Ščotka – Radil, Marcinko, Zohorna – Sýkora, Nahodil, Tybor – Starý, Špaček, Semorád – Voženílek, Kaut, Gašparovič.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Vaněček) – Šimek, Gřegořek (C), Plutnar, Derner, Ulrych, Vitásek, Kolmann – Bulíř, Vampola, Bulík – Valský, Filippi, Urban – Balaštík, Jelínek, Krenželok – Hrníčko, Vlach, Jass.

Rozhodčí: Hodek, Wagner – Barvíř, Blümel