PZ Kladno – HC Litvínov 9:5 (kon.) | Chomutov – Pardubice 4:3 (kon.) | Hr. Králové – HC Plzeň 3:1 (kon.)
Slavia – Sparta 4:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 1:5 (kon.) | Hvězda Praha – K. Vary 2:4 (kon.)
Havířov – Poruba 2011 9:2 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:0, 3:0, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 15.02.2015, 11:45 • SD ARÉNA (hala B) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Hosté sice zvládli zápas ještě zdramatizovat, ale na body už nedosáhli, takže domácí nakonec vítězí 4:3. (13:56:55)

60:00

59:42
    Oddechový čas pro hosty.

59:42
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Osmnáct vteřin před koncem se povedlo protlačit puk ONDŘEJI MACHALOVI za záda domácího brankáře, takže hosté se mohou pokusit ještě v závěru vyrovnat. Asistence: Ondřej Matýs a Matěj Blümel.

59:01
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Střela Bukače jen lízla betony hostujícího Vlka. Domácí následně ztrácejí útočné pásmo.

58:24
    Hosté se po nepřesné přihrávce dostávají na zakázané uvolnění.

56:41

55:37
    Matýs se vrací z trestné lavice, takže hosté budou hrát ve čtyřech.

55:20
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale žádná vážnější akce se nekoná. Obranná trojce Pardubic svou práci zvládá zatím na výbornou.

54:41
    Vyloučen Žouželka (PCE) na dvě minuty plus deset minut za vražení na hrazení.

54:13

53:37
    Vyloučen Matýs (PCE) na dvě minuty za krosček.

53:24
    Matýs se hned do samostatného úniku, ale zakončení pardubického útočníka postrádalo přesnost a Pavlát ji zneškodnil betonem.

53:02
    Tvrdá střela Stínila končí v náruči brankáře hostů a následovat bude vhazování v útočném pásmu domácích.

52:37
    Vyloučen Bucek (PCE), takže síly na ledě se srovnají.

52:30
    Chomutov se hned z kraje oslabení osvobozuje a vyváží puk na útočnou polovinu.

52:13
    Vyloučen Koblížek (CHM) na dvě minuty.

50:52
    Piráti se po delší době dokázali usadit v útočném pásmu. Od modré střely vypálil Veselý, ale jeho střela postrádala gólové parametry a Vlkovy nedělá žádný problém ji zneškodnit.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 3. Chlán (Bukač), 27. Hnídek (Chlán), 29. Jan Svoboda (Buchtela, Lauko), 40. Lauko (Jan Svoboda) – 42. Blümel (Rudy), 46. Zeman (Bucek), 60. Machala (Matýs, Blümel)

Piráti Chomutov: Pavlát (Šedivý) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seemann, Zeman, Jarý, Záruba – Svoboda M., Baier, Svoboda J., Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Stínil, Koblížek.
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Oliva, Leder, Rudy, Sýkora, Mikula, Javůrek, Mert, Žouželka – Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Černý, Pochobradský, Bucek, Svatoš, Zeman, Hlaváček.

Rozhodčí: Plachý – Majerčin, Beneš