Philadelphia – Columbus 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Washington 1:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 1:4 (kon.)
New Jersey – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Florida 2:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.)
Nashville – San Jose 5:1 (kon.)
Nashville Predators
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
San Jose Sharks
Středa 18.02.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

47:54
    Uvidíme komerční přestávku, hned po ní se ale bude vylučovat na druhé straně. Dvě minuty zahákování inkasuje hostující hokejista Justin Braun (SJS). Přesilovka Predators.

45:04
    Možno pro San Jose Sharks na nápravu výsledku. Na dvě minuty míří do boxu trestoměříčů Craig Smith (NSH), rozhodčí mu udělil trest za držení.

22:14
    Vyloučení na straně Nashville Predators, hokejisté San Jose Sharks mají šanci něco s výsledkem udělat. Do boxu trestoměřičů musí Mike Fisher (NSH) za držení.

19:22
    Ještě jedno vyloučení. Poprvé si vyzkouší přesilovou hru i domácí muži. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje obránce San Jose Brenden Dillon (SJS). Oslabení pro Sharks.

16:33
    Vůbec poprvé v zápase se vylučuje. Odsedět dvě minuty je nucen domácí hokejista Matt Cullen (NSH), rozhodčí jej odeslal do boxu za nedovolené bránění.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 14. Weber (Fisher), 17. Smith (Ekholm, Ribeiro), 21. Smith (Wilson, Jones), 22. Gaustad (Bourque, Weber), 31. Neal (Ribeiro) – 6. Irwin (Karlsson, Pavelski)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Bitteto, Jones, Bartley, Ekholm – Neal, Ribeiro, Wilson – Smith, Fisher, Cullen – Bourque, Jarnkrok, Forsberg – Beck, Gaustad, Nystrom
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Burns, Vlasic, Braun, Irwin, Hannan, Dillon – Pavelski, Thornton, Karlsson – Nieto, Couture, Marleau – Wingels, Tierney, Hertl – Kennedy, Sheppard, Goodrow

Rozhodčí: Hebert, Kozari – Cormier, McElman

Diváci: 16 206