Litva – Estonsko 6:1 (kon.) | J. Korea – Velká Británie 2:3 (kon.) | Chorvatsko – Nizozemsko 2:5 (kon.)
Jižní Korea
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Velká Británie
Čtvrtek 16.04.2015, 17:00 • IJssportcentrum Eindhoven • Mistrovství světa - I. B Divize

56:38
    Další šance pro domácí. Ben O´Connor (GBR) putuje na trestnou lavici. Hostující hráč byl vyloučen za krosček.

53:58
    Bude se opět vylučovat. Mark Garside (GBR) si pomohl hákováním a dává domácím šanci na vyrovnání.

50:43
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Na trestnou lavici usedá za nedovolené bránění Jack Prince (GBR).

50:07
    Korea jde ovšem do čtyř. Za sekání si jde odpočinout na trestnou lavici Sangwook Kim (KOR), který tak oslabuje své mužstvo.

41:54
    Za nedovolené bránění odchází Mark Thomas (GBR) na trestnou lavici a oslabuje tak své mužstvo.

36:44
    Střídačka domácích je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Tlak Velké Británie může pokračovat.

32:49
    Bude se opět vylučovat. Velká Británie si zahraje dvojnásobnou přesilovou hru. Jin Jui Ahn (KOR) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

32:05
    Britové si zahrají přesilovou hru. Wooje Sung (KOR) zasáhl jednoho z hostujících hráčů hokejkou do obličeje a po právu si jde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.

28:52
    Korea bude hrát v početní převaze. O´Connor (GBR) se proti pravidlům provinil sekáním.

23:55
    Bude se vylučovat a hned dvakrát na straně domácích. Minho Cho (KOR) si odpyká dvě minuty za hákování a v témže čase je vyloučen Hyonho Oh (KOR), který je vyloučen za krosček.

14:19
    Michael Owen Swift (KOR) zvedl svou hokejku příliš vysoko a je za to vykázán na dvě minuty na trestnou lavici. Přesilovou hru si tak vyzkouší také Britové.

02:22
    Je tu první vyloučení dnešního utkání. Jonathan Phillips si jde odpočinout na dvě minuty za hákování. Jižní Korea bude hrát v početní převaze.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 20. Woosang Park (Don Ku Lee), 21. Kisung Kim (Sangwook Kim, Radunske) – 21. Farmer, 34. O´Connor (Weaver), 47. O´Connor (TS)

Jižní Korea: Sungje Park (Kyn Hoon Park) – Choi, Wonjun Kim, Don Ku Lee, Oh, Yoonhwan Kim, Hyeok Kim, Hyunsoo Kim – Cho, Sung, Swift, Young Jun Lee, Sanghoon Shin, Kisung Kim, Yong Jun Lee, Sangwook Kim, Radunske, Woosang Park, Ahn, Hyung Yun Shin, Testwuide
    Velká Británie: Bowns (Lyle) – Thomas, David Phillips, Weaver, Richardson, Swindlehurst, Cowley, O´Connor – Haywood, Lachowicz, Myers, Peacock, Farmer, Garside, Dowd, Blight, Boxill, Shields, Jonathan Phillips, Batch, Prince