Levante – Elche 0:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Villarreal 4:0 (kon.) | Barcelona – La Coruňa 2:2 (kon.)
Granada – Atlético 0:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 2:4 (kon.) | Eibar – Cordoba 3:0 (kon.)
Celta Vigo – Espanyol 3:2 (kon.) | Almería – Valencia 2:3 (kon.) | Malaga – Sevilla 2:3 (kon.)
Real Madrid – Getafe 7:3 (kon.)
UD Almería
2:3 (2:2)
Valencia CF
Sobota 23.05.2015, 18:30 • Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španělská LaLiga

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a bude se těšit u dalších online přenosů. Na počtenou. (20:27:05)
    Konečný výsledek se jmény střelců

Valencia CF se tak v příští sezoně představí v předkole Ligy mistrů, kam se probojovala po dnešním vydřeném vítězství. UD Almería je naopak sestupujícím celkem a nadcházejícím soutěžním ročníku bude bojovat o soutěž níže.

Je dobojováno! Přestože Almería v úvodním poločase dvakrát vedla, hostům se vždy podařilo jednobrankovou ztrátu smazat. Po změně stran se Valencie dokonce dostala do vedení, které ačkoliv hrála bez vyliučeného Pareja, udržela až do závěrečného hvizdu.

90+5

90+4
    Hra se v závěru utkání přelévá ze strany na stranu a míč velmi často střídá svého majitele.

90+2
    Žlutou kartu za ostrý faul dostává Javi Fuego (Valencia CF).

90+1
    K exekuci nařízené standardní situace se postavil Casado a také Corona, nakonec se ke střele odhodlal druhý jmenovaný a míč proletěl nejen kolem připravené zdi, ale také kolem tyče.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit pět minut nad rámec základní hracé doby.

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává za úmyslné hraní míče rukou Dani Parejo (Valencia CF).

88
    Dnešní zápas sleduje 11 429 diváků.

87
    Domácí se v závěru utkání snaží vyrovnat, po Coronově nepřesném centru, který skončil v zámezí, se jim to ale nepovede.

86
    Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF), který byl v souboji o míč příliš pozdě.

84
    Rohový kop rozehrával Dubarbier, ale defenziva hostujícího celku si nabíhající protihráče pokryla a nedovolila jim zakončit.

82
    Silva si svým ostrým zákrokem v rozporu s pravidly vysloužil od rozhodčího odpískání faulu.
    Paco ALCÁCER - 2:3

80
    Valencia právě vstřelila branku!
    Hostující celek se poprvé v zápase ujímá vedení. Senzační přihrávku za obranu obdržel PACO ALCÁCER, který prostřelil vyběhnuvšího brankáře Rubéna.

79
    Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Jonathan Zongo, přichází Tomer Hemed.