Levante – Elche 0:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Villarreal 4:0 (kon.) | Barcelona – La Coruňa 2:2 (kon.)
Granada – Atlético 0:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 2:4 (kon.) | Eibar – Cordoba 3:0 (kon.)
Celta Vigo – Espanyol 3:2 (kon.) | Almería – Valencia 2:3 (kon.) | Malaga – Sevilla 2:3 (kon.)
Real Madrid – Getafe 7:3 (kon.)
FC Barcelona
2:2 (1:0)
Deportivo La Coruňa
Sobota 23.05.2015, 18:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga

Hráči Barcelony stále oslavují a nejspíš je čeká dlouhá noc. S konstatováním, že se Barcelona stává mistrem španělské ligy pro ročník 2014/2015 se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (21:05:16)
    Xavi si svém poslední utkání s Barcelonou náležitě užívá.

Lionel Messi oslavil titul nejvíc se svým synem Thiagem.

Radost hráčů Barcelony!

Xavi přebírá pohár!

Xavi přebral pohár pro vítěze španělské ligy a Barcelona se oficiálně stává mistrem španělské ligy pro ročník 2014/2015!

Na hrací ploše již začíná přípravné procesy pro korunovaci Barcelony.

Žluté karty – 1:3

Dnešní utkání končí možná trochu nečekaně 2:2. O první branku se postaral již v 5. minutě Lionel Messi, který hlavou rozvlnil síť. Stejný hráč se trefil i ve druhé půli, kdy po akci Neymara neměl problém s dopravením míče do prázdné branky. Pak se ale děly věci. Za hosty nejprve snížil v 67. minutě Lucas Perez, který se trefil nekompromisně do šibenice, aby o další devět minut později vyrovnal na konečných 2:2 další skvělou střelou Diogo Salomão

Málo vídaná radost na obou stranách. Domácí Barcelona slaví dnes již oficiálně ligový titul, zatímco hosté ligovou záchranu, kterou si po skvělém zvládnutém druhém poločase jistě zasloužili.

90+6

90+6
    Žlutou kartu ještě vidí Madunjanin.

90+5
    Nákop kryje brankář hostů a utkání spěje do svého konce.

90+4
    Hosté jej rozehráli nakrátko a poté ale ztratili míč, a domácí tak podniknou poslední útok!

90+4
    Ještě je tu rohový kop pro hosty.

90+3
    Riera nijak nepospíchal s rozehrávkou, a proto vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+2
    Ještě tu bude jeden přímý kop v blízkosti rohového praporku pro hosty.

90+1
    Domácí už se tolik nehrnou dopředu, ale hosté přesto šetří čas u rohového praporku.

90
    Bude se nastavovat pět minut! Ano, přesně tolik minut zbývá do korunovace staronového mistra španělské ligy!