Podbrezová – Dunajská Streda 2:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Trenčín – Žilina 0:1 (kon.)
Trnava – B. Bystrica 3:1 (kon.) | Myjava – Ružomberok 1:1 (kon.) | Košice – Senica 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
3:1 (2:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 23.05.2015, 17:15 • ViOn Zlaté Moravce • Niké liga

Tréner Dukly Banská Bystrica Štefan Rusnák:

Tešili sme sa na zápas, vedeli sme, že Trnava robí akciu a bude veľa ľudí. Pri penalte občas platia pravidlá rôzne, snažili sme sa hrať aj v desiatich mužoch. Trnava je lepšia a futbalovejšia.

Tréner Spartaka Juraj Jarábek:

Posledný zápas v exile, ale v domácom prostredí. Zápas patril lúčiacim sa chalanom. Bystrica potvrdila, že vie brániť. Mali sme výborný vstup, následne festival zahodených šancí.
    Cieľ sme splnili, táto partia vybojovala požadovaný počet bodov.
    Je na vedení, aby sme vhodne káder doplnili, odhadom tak 3-4 hráčov.
    Škoda veľkého množstva remíz na súperových ihriskách, ešte raz treba poďakovať chlapcom, ktorí sa lúčia.

Posilniť treba post stopéra, tvorivého hráča a najmä strelca, keďže hráme celú dobu bez útočníka. Nepodarilo sa to cez zimu, posilniť sa musíme.

Jakubech dostal príležitosť, je to mladý brankár, skúsil ligu, verím, že sa chytí. (19:48:25)

90+5

90+4
    Ešte roh pre Spartak.

90+3
    Banská Bystrica dala gól!
    Po centri z pravej strany sa presadil hlavičkou do odkrytej brány JOZEF REJDOVIAN.

90+2
    Po zápase prinesieme vyjadrenia oboch trénerov k dnešnému zápasu.

90+1
    Bude sa hrať minimálne štyri minúty nad normálny hrací čas.

90
    Už sa hrá, roh Trnavy ostal nevyužitý.

87
    Viditeľnosť je na štadióne nulová, jemne sa to lepší.

86
    Roh pre hostí, ale hodnú chvíľu sa hrať nebude, keďže na štadióne je iba hmla zo svetlice.

85
    Trnava dala gól!
    Pekná akcia v podaní Trnavy. Center z pravej strany sa dostal ku Casadovi, ten už mohol strieľať, ale posunul loptu na MARTINA MIKOVIČA a útočník s číslom osem sa nemýlil. Je to rozdielom triedy.

84
    Po rohu sa k hlavičke dostal Bortel a Boroš loptu v pohode chytá. Bol to jeho prvý zákrok v druhom polčase.

83
    Roh pre domácich.

82
    Roh pre hostí sa skončil strelou mimo brány, rozruch v šestnástke domácich nedokázali hostia využiť a stav na tabuli sa nemení.

81
    Podobne ako Marek Janečka aj Martin Vyskočil sa dnes lúči s domácim publikom Spartaka Trnava. Tréner im doprial zopár minút na ploche. Janečka dokonca na štadióne mužstva z ktorého do Trnavy prišiel.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 2146 divákov.

79
    Erik Sabo dohral, prichádza Martin Vyskočil.

76
    Bortel musel ísť do šprintu s Hricom, zadák fauloval a vidí žltú kartu.

75
    Začína sa posledných 15 minút druhého polčasu, aktivita Trnavy je v rovine tréningu zakončenia a nácviku kombinácii.

Martin Janiš

Branky: 16. Vlasko (Greššák), 23. Sabo (pen.), 85. Mikovič (Casado) – 90+3. Rejdovian

Karty:   28. Tóth (TRN), 56. Casado (TRN), 76. Bortel (TRN) – 60. Had (BBY)   22. Vajda (BBY)

FC Spartak Trnava: Jakubech – Tóth, Nikolič, Bortel, Čonka – Nascimento (53. Vojtuš), Casado, Greššák (63. Janečka), Sabo (C) (79. Vyskočil) – Vlasko, Mikovič.
    Náhradníci: Strapák – Vyskočil, Vojtuš, Janečka, Sládek, Hlinka.

MFK Dukla Banská Bystrica: Boroš (C) – Šovčík (63. Hric), de Vito, Polievka (51. Kupec), Kapor – Rejdovian, Faško, Had, Vajda – Savič, Willwéber.
    Náhradníci: Polóny – Kupec, Gálik, Hric, Balko, Snitka, Fajčík.

Rozhodčí: Mastiš – Ádám, Borsányi – M. Jaška