Manchester Utd. – Tottenham 1:0 (kon.) | Bournemouth – Aston Villa 0:1 (kon.) | Norwich – Crystal Palace 1:3 (kon.)
Leicester – Sunderland 4:2 (kon.) | Everton – Watford 2:2 (kon.) | Chelsea – Swansea 2:2 (kon.)
Everton FC
2:2 (0:1)
Watford FC
Sobota 08.08.2015, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 1. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:02:09)

Je za námi povedené utkání, které zejména ve druhém poločase muselo bavit. Hra Evertonu měla jednoznačně stoupající tendenci, domácí čím dál více tlačili svého soupeře, který ale dokázal udeřit z protiútoku a nakonec si i odváží cenný bod z hřiště soupeře.
    Arouna Koné (v pozadí) a Ross Barkley zchladili radující se fanoušky Watfordu, který si z Goodison Parku odváží bod.

90+5

Zákroky brankáře Watfordu Gomese – 3.

Zákroky brankáře Evertonu Howarda – 3.

90+1
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Steven Naismith.

90+1
    Nepovedený volný kop Watfordu, mezitím rezervní rozhodčí ukazuje, že se nastaví pět minut.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, volný kop se nabízí Watfordu.

89
    Romeru Lukaku pálí z levé strany, Gomes byl ale na svém místě a střelu lapil.

88
    Za pískotu diváků kombinují hosté na polovině Evertonu, ale nakonec John Stones získává míč.
    86. Arouna KONÉ - 2:2

86
    Everton právě vstřelil branku!
    To se dějí věci! Romeru Lukaku vybídl na pravé straně nabíhajícího AROUNA KONÉHO do zakončení, ten nabídku přijal, po dvou krocích vypálil a prostřelil Gomese v brance Watfordu.

85
    Everton dnes dostává dokonalou lekci z produktivity, Watford je minimálně celý druhý poločas pod velkým tlakem, ale i po vyrovnání se dokázal gólově prosadit.
    83. Odion IGHALO - 1:2

83
    Watford právě vstřelil branku!
    To je rána do vazu domácímu týmu! Neskutečná akce Watfordu, po výkopu Gomese si míč zpracoval Deeney, ten našel ODION IGHALA, který si položil obránce Evertonu pohlednou kličkou na trávník a přesnou střelou vrací Watfordu vedení.

83
    Gomes si došel pro míč, v souboji s Romelu Lukaku uspěl.

81
    Domácí rozehrávají na své polovině, i nyní se pokoušejí o časté nákopy.

Martin Dvořák

Branky: 76. Barkley (Koné), 86. Koné (R. Lukaku) – 14. Layún (Jurado), 83. Ighalo (Deeney)

Karty:   54. Coleman (EVE) – 42. Deeney (WAT), 66. Holebas (WAT)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:3.
    Everton FC: Howard – Coleman, Jagielka, Stones, Galloway (62. Koné) – McCarthy, Barry – Mirallas (77. Oviedo), Cleverley, Barkley – R. Lukaku (90+1. Naismith).
    Náhradníci: Robles – Oviedo, Koné, Naismith, L. Osman, Browning, McAleny.

Watford FC: Gomes – Nyom, Prödl, Cathcart, Holebas – Anya, Capoue, Behrami (79. Watson), Layún (59. Paredes) – Jurado (74. Ighalo) – Deeney.
    Náhradníci: Gilmartin – Angella, Vydra, Paredes, Pudil, Watson, Ighalo.

Rozhodčí: Jones – Scholes, Eaton