Slovácko B – Třebíč 1:1 (kon.) | Uničov – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Líšeň 2:0 (kon.)
Zlínsko – Hlučín 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:1 (1:1)
HFK Třebíč
Neděle 09.08.2015, 10:15 • Na Bělince, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Utkání skončilo dělbou bodů, druhý poločas byl zajímavější a vyrovnanější než první, šanci však bylo po skromnu. Slovácko dohrávalo zápas o deseti, když byl v poslední dvou minutách vyloučen Janečka. (12:15:13)

90+2

90+2
    Hosté se ve zbývající minutě snažili o vstřelení druhé branky, Slovácko ustrážilo jeden bod.

90+1
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Válek, přichází Benda.

90+1
    Tomáš Janečka nedovoleně zastavil brejk Třebíče a za svůj zákrok viděl druhou žlutou a poté kartu červenou a musí jít předčasně do sprch.

90
    Sudí bude nastavovat dvě minuty.

90
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Kelbler, přichází Novotný.

89
    Utkání spěje do svého konce. Slovácko se ještě snaží s výsledkem něco udělat.

88
    Martin Janečka viděl žlutou kartu.

87
    Hosté jsou na polovině Slovácka a nikam nepospíchají, nerozhodný výsledek jim vyhovuje a pravděpodobně budou s bodem spokojeni.

85
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Fojtášek, přichází Petrucha.

84
    Ošmera přiťukl míč Chalupovi, kterému se nepodařil centr do vápna a od své branky bude rozehrávat Nemrava.

82
    Dlouhý balon nakopl Vinkler na Zajíce, který nevyhrál hlavičkový souboj a míče se zmocnili hostující hráči.

79
    Z rohového kopu fotbalisté v bílých dresech nezahrozili.

78
    Michna dribloval s míčem před pokutovým územím a poté balon předal Janečkovi, jeho táhlou střelu musel brankář Matiášek vyrazil nad břevno.

76
    Akce domácího celku na pozorné obraně hostujícího mužstva, poté hosté se přesunuli na polovinu Slovácka, centr Ošmery odvracel Břečka.

75
    Erik Vinkler obešel dva protihráče a třetím byl na polovině hřiště faulovaný.

72
    Třebíč kopala standardní situaci, brankář Nemrava balon nedůrazně vyboxoval, situaci řešil až napodruhé jeho spoluhráč.

70
    Střídající Tomáš Zajíc se objevil v dobré pozici, stačilo přesně obhodit brankáře Matiáška, aby z toho byl druhý gól. Jenže balon nakonec skončil vedle branky.

68
    Druhé střídání Slovácka. Na hřiště nastoupil Marcel Machač namísto Tomáše Ťoka.

67
    Ťok postupoval s míčem ve středu hřiště a poté vystřelil nad branku.

66
    Hosté zahrozili brejkem Válek otočil hru na volného Ošmeru, který místo centru zvolil přímou ránu na bližší tyč, brankář Nemrava musel štiplavou ránu vyboxovat.

63
    Trenér Vladimír se rozhodl pro střídání. Davida Tesaře nahradil Tomáš Zajíc.

62
    Třebíč zahrávala rohový kop, domácí fotbalisté si s centrovaným míčem poradili.

60
    Chlup zahrál nacvičený signál, který přečetla obrana Slovácka a balon odkopla.

59
    Na druhé straně střílel Ťok, jeho pokus šel metr nad břevnem.

58
    Obrana Slovácka nedokázala dobře pokrýt centr z pravé strany, k odraženému míči se dostal Fall, ten však to přehnal s razancí a balon skončil vysoko nad brankou.

56
    Domácí mužstvo si také ze standardní situace brankovou příležitost nevypracovalo.

55
    Slovácko bude také zahrávat rohový kop, jelikož před Fojtáškem musel balon odvracet hlavou Chalupa.

53
    Třebíč zahrávala rohový kop, k zakončení se svěřenci trenéra Zelníčka nedostali.

51
    Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva aktivně, hosty probudila vyrovnávající branka na konci prvního poločasu.

49
    Slovácko kombinovalo kolem branky Třebíče. Tesař ukradl míč Janečkovi a potom se snažil zakončit akci střelou levou nohou, rána však nebyla povedená.

46
    Třebíč poprvé vystřídala. Michala Dočekala vyměnil do druhého poločasu Milan Kostelecký.

46

Po prvním poločase je nakonec nerozhodný stav 1:1. Slovácko se ujalo vedení brankou Tesaře ze začátku utkání a bylo v průběhu prvního poločase lepším mužstvem, hosté moc nehrozili před brankou Nemravy, dokázali však vyrovnat po velmi dobře zahrané standardní situaci.

45+1
    45+1. Martin KELBLER - 1:1

45+1
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Brankou do šatny Třebíč vyrovnává. Po centru Chlupa domácí obrana zapomněla na MARTINA KELBLERA, který přesnou hlavou srovnává stav zápasu na 1:1.

45+1
    Ošmera se snažil proniknout z pravé strany přes Chýlu a ten jej fauloval za cenu žluté karty.

45
    Sudí Vojkovský bude nastavovat v prvním poločase jednu minutu.

44
    Na konci první půle centroval Ohnutek, balon však mířil na paty dvou sprintujících spoluhráčů, poté míč rozehrál Chalupa.

42
    V souboji dvou čtverek byl úspěšnější domácí Ohnutek, který nenechal proniknout do vápna Kelblera.

40
    Ťok vystřelil pěknou střelu, která mířila pod břevno. Brankář Matiášek balon v rukavicích neztlumil a ten se odrazil od břevna zpět do rukou hostujícího gólmana.

37
    Ťok si počkal na náběh Chvíly a poté mu balon předal, krajní obránce Slovácka centroval, hosté nadvakrát balon odvrátili.

35
    V úmorném vedru hra postrádá tempo, Třebíč většinou brání a podniká protiútoky. Slovácko má více ze hry, ale zatím moc šancí si nevypracovalo.

33
    Třebíč však přešla do protiútoku, po centru Ošmery ještě na malé vápno míč sklepával Válek, domácí obrana stačila zakročit.

32
    Po špatné rozehrávce Suchého na polovině hřiště, mohli jít hosté do přečíslení, na poslední chvíli požár hasil Břečka, který před Chlupem odvrátil balon do prostoru „nikoho“.

30
    Po centru Chvíly se k míči dostal Erik Vinkler, který se obtočil kolem protihráče, jenže poté narazil na dalšího protihráče, přes kterého nedokázal projít.

26
    Další rohový kop se však Slovácku nepovedl, balon skončil za brankovou čárou.

25
    Po standardní situaci a zmatcích v hostující obraně se dostal ke slovu Janeček, jeho rána byla sražena mimo hrací plochu.

25
    Slovácko kombinuje před pokutovým území soupeře, po centru ze strany se na míč dral Tesař, před nímž musel balon hlavou odvracet Komínek na roh.

23
    Po krátké pauze hra zase pokračuje u míče jsou domácí fotbalisté.

23
    Sudí Vojkovský dal pokyn hráčům, aby se šli občerstvit.

22
    Lamine Fall zahrál volný přímý kop do šestnáctky Slovácka, balon však nikdo z jeho spoluhráčů nezasáhl, poté k dalšímu centru se dostal Válek, jeho spoluhráči Havránkovi chyběl krok, aby balon trefil do branky, míč však nezasáhl a při rybičce fauloval Nemravu.

20
    Fojtášek ošálil v pokutovém území kapitána Třebíče Komínka a poté jej hostující obránce skluzem zasáhl, sudí Vojkovský byl blízko zákroku a situaci vyhodnotil, že se nakonec penalta pískat nebude.

17
    Tak to byla obrovská příležitost Třebíče na vyrovnání! Před pronikajícím Ošmerou se otevřel prostor až brance Slovácka. Hostující záložník pronikl s balonem až před vápno a poté vystřelil, jeho pokus brankář Nemrava jen vyrazil před dobíhajícího Válka, který mu udělal kličku, ale tutovku spálil střelou do boční sítě.

16
    I fotbalisté Třebíče zahrozili v pokutovém území, ale Dočekala nebyla důrazná a nakonec balon v brance neskončil.

15
    Po přihrávce Ošmery se snažil z voleje pálit Dočekal, míč mu však vůbec nesedl.

14
    Běhavější domácí fotbalisté jsou i nadále u míče, fotbalisté Třebíče vyčkávají na své polovině a spíše jak utkání napovídá budou spoléhat hlavně na protiútoky.

12
    Z následující standardní situace se hosté neprosadili.

11
    Hned po rozehrání nebezpečně centroval Ošmera, kapitán Břečka raději odvrátil balon na roh.
    10. David TESAŘ - 1:0

10
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Domácí mužstvo jde do zaslouženého vedení. Hostující obrana na chvíli zaváhala a nevystoupila proti DAVIDOVI TESAŘOVI, který napřáhl zpoza vápna a přesnou střelou k tyči otvírá skóre.

9
    Ten zahrával Fall, po dvou odrazech se dostal balon k Válkovi, který se snažil prostřelit Nemravu, ale bezúspěšně.

8
    Také hosté se osmělili a podnikli rychlý protiútok, který skončil odkopem domácího hráče na rohový kop.

7
    Po prvním rohovém kopu Slovácka v dnešní zápase hlavičkoval z malého vápna Brečka, ale jeho pokus postrádal přesnost.

6
    Zatím je ze začátku utkání aktivnější Slovácko, do vápna letí jeden centr za druhým, obrana Třebíče zatím tlaku domácího mužstva odolává.

4
    David Tesař dostal přihrávku od Michny a odcentroval na zadní tyč, kde byl Vinkler, jenž se snažil obelhat protihráče, ale ten byl nad jeho síly.

2
    V další akci centroval Janečka před branku, nabíhající Dan Fojtášek hlavičkoval v záklonu a jeho pokus neměl razanci a kulatý nesmysl nakonec skončil v rukavicích brankáře Matiáška.

1
    Rozehrávali hostující fotbalisté, na balonu však dlouho nevydrželi, do prvního útoku postupovalo Slovácko, Ťok si chtěl narazit balon, ale přihrávka nebyla přesná.

1

-1
    Rozhodčí Vojkovský přivádí základní sestavy na hrací plochu. Slovácko bude hrát v bílých kompletech, Třebíč nastupuje v červených dresech.

-15
    Už také hosté vyběhli na zelený pažit a začínají s rozcvičkou.

-23
    V parném horku jsou na hřišti jen domácí fotbalisté, jejich protějšci jsou ještě ukryti před sluncem v kabinách.

1.FC Slovácko B: Nemrava – Suchý, Ohnutek, Břečka, Michna, Vinkler, Ťok, Tesař, Janečka, Fojtášek, Chýla
    Náhradníci: Semanko – Petrucha, Machač, Zajíc

HFK Třebíč: Matiášek – Fall, Kelbler, Chalupa, Dočekal, Dobrovolný, Chlup, Ošmera, Válek, Komínek, Havránek
    Náhradníci: Benda, Kostelecký, Novotný

Rozhodčí: Vojkovský – Priesol, Kubica.

Příjemné nedělní dopoledne, vítejte u sledování úvodního kola MSFL, ve kterém v Kunovicích bude béčko Slovácka hostit Třebíč.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.