Ingolstadt – Dortmund 0:4 (kon.) | Mönchengladbach – Mohuč 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (0:1)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 23.08.2015, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 2. kolo
    79. Christian CLEMENS - 1:2

79
    Mainz právě vstřelil branku!
    Tak to je naprostý šok pro domácí Borussii! Mohuč jde v 79. minutě do vedení! Do vápna dostal zajímavý centr Jairo Samperio, který si všiml ještě lépe postaveného CHRISTIANA CLEMENSE, jenž se opřel do míče zprvní a poslal míč za záda Yanna Sommera! Domácí tým tak má pouze necelých dvanáct minut, aby s utkáním něco udělal!
    54. Patrick HERRMANN - 1:1

54
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Teď už však máme vyrovnáno! Borussia je za aktivní začátek odměněna! Na pravé straně dostal hodně prostoru Ibrahima Traoré, který ve středu našel volného Stinda, jenž ještě vylepšil pozici pro PATRICKA HERRMANNA. Německý křídelník se opřel do míče a trefil přesně k tyči!
    42. Samperio Bustara Jairo - 0:1

42
    Hostující Mohuč jde zcela zaslouženě v závěru poločasu do vedení! Ve středu pole se k míči dostal Yunus Malli, který krásně roztáhl hru na pravou stranu, kam si naběhl Christian Clemens. Německý středopolař poslal do vápna přízemní centr, na který si naběhl JAIRO SAMPERIO a poslal míč za záda Yanna Sommera!