Brno – Jablonec | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Teplice | 2:0 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Sparta – Dukla Praha | 2:0 (kon.) |
Olomouc B – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Opava | 0:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) |
West Brom – Chelsea | 2:3 (kon.) | | | Everton – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Watford – Southampton | 0:0 (kon.) |
Rayo Vallecano – Valencia | 0:0 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Barcelona | 0:1 (kon.) | | | Gijón – Real Madrid | 0:0 (kon.) |
Levante – Celta Vigo | 1:2 (kon.) | | | Real Betis – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Ingolstadt – Dortmund | 0:4 (kon.) | | | Mönchengladbach – Mohuč | 1:2 (kon.) |
Juventus – Udinese | 0:1 (kon.) | | | Palermo – Janov | 1:0 (kon.) | | | Empoli – Chievo | 1:3 (kon.) |
Fiorentina – AC Milán | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – Turín | 1:2 (kon.) | | | Inter – Atalanta BC | 1:0 (kon.) |
Sampdoria – Carpi FC | 5:2 (kon.) | | | Sassuolo – Neapol | 2:1 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Lorient – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | Marseille – Troyes | 6:0 (kon.) |
Podbrezová – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Ružomberok | 1:1 (kon.) | | | Žilina – Senica | 4:1 (kon.) |
Dukla Praha – Plzeň | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Brno | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Ostrava – Jihlava | 2:1 (kon.) |
Převýšov – Jirny | 1:3 (kon.) | | | Kolín – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Zápy – Benátky n/J | 2:2 (3:2 po pen.) |
Benešov – Chrudim | 1:4 (kon.) | | | Most – Písek | 1:1 (1:4 po pen.) | | | Brozany – Dobrovice | 2:1 (kon.) |
Uničov – Hulín | 1:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – HFK Olomouc | 2:2 (kon.) | | | Zlínsko – Třebíč | 6:0 (kon.) |
Zwolle – Twente | 2:1 (kon.) | | | Nijmegen – Ajax | 0:2 (kon.) | | | Alkmaar – Willem II | 0:0 (kon.) |
Den Haag – Utrecht | 1:1 (kon.) | | | Feyenoord – Arnhem | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 1:0 (kon.) | | | Standard – Oostende | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Gent | 0:0 (kon.) |
Boavista – Tondela | 1:0 (kon.) | | | Estoril – Moreirense | 2:0 (kon.) | | | Nacional – União Madeira | 1:0 (kon.) |
Guimarães – Belenenses | 1:1 (kon.) | | | Arouca – Benfica | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Austria | 2:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira | 1:2 (kon.) |
Ufa – Lok. Moskva | 0:3 (kon.) | | | FK Krasnodar – Saransk | 0:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Piast Gliwice | 0:1 (kon.) | | | Legia – Korona | 1:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Polná | 1:2 (kon.) |
konec
FC Red Bull Salzburg
2:2
(1:1)
FK Austria Vídeň
90+4
|
Holzhauser a Koch měli nyní nějaké poznámky k rozhodčímu, a ten tak obou uděluje žlutou kartu.
|
|
73
|
Rotpuller nyní velmi tvrdě fauloval blízko hranice vápna Schmitze a od rozhodčího okamžitě dostává druhou žlutou kartu a následně tak červenou.
|
|
70
|
Rotpuller nyní fauloval blízko hranice vápna Lainera a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.
|
|
59
|
Ulmer nyní fauloval zhruba na polovině hřiště velmi tvrdě Kayodeho a od rozhodčího si tak vysloužil žlutou kartu.
|
|
45
|
Šikov se nyní dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a od rozhodčího vidí zblízka žlutou kartu.
|
Branky:
26. Prevljak, 75. Lainer – 18. Grünwald, 49. Kayode
Rozhodčí: Schörgenhofer – Brandner, Schüttengruber – Drachta
Diváci:
Karty: 59. Ulmer (SLZ) – 45. Šikov (AUV), 70. Rotpuller (AUV), 90+4. Holzhauser (AUV), 90+4. Koch (AUV) 73. Rotpuller (AUV)
Neproměněná penalta:
FC Red Bull Salzburg:
Walke (C) – Lainer, Paulo Miranda, Čaleta-Car, Ulmer – Schmitz, Berisha, Pehlivan (69' Soriano), Minamino – Prevljak (61' Lazaro), Nielsen (82' Reyna)
Náhradníci: Stankovic – Sørensen, Soriano, Schwegler, Leitgeb, Lazaro, Reyna
Trenér:
FK Austria Vídeň: Almer (C) – Koch, Šikov, Rotpuller, Martschinko – Vukojevič, Holzhauser – Gorgon (78' De Paula), Grünwald (74' Windbichler), Meilinger (88' Kahat) – Kayode
Náhradníci: Hadžikič – Serbest, Friesenbichler, Salamon, De Paula, Windbichler, Kaat
Trenér:
Náhradníci: Stankovic – Sørensen, Soriano, Schwegler, Leitgeb, Lazaro, Reyna
Trenér:
FK Austria Vídeň: Almer (C) – Koch, Šikov, Rotpuller, Martschinko – Vukojevič, Holzhauser – Gorgon (78' De Paula), Grünwald (74' Windbichler), Meilinger (88' Kahat) – Kayode
Náhradníci: Hadžikič – Serbest, Friesenbichler, Salamon, De Paula, Windbichler, Kaat
Trenér:
Rozhodčí: Schörgenhofer – Brandner, Schüttengruber – Drachta
Diváci:
Martin Penker