Granada – Villarreal 1:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Getafe 3:1 (kon.) | Celta Vigo – Las Palmas 3:3 (kon.)
Malaga – Eibar 0:0 (kon.)
Celta de Vigo
3:3 (2:1)
UD Las Palmas
Neděle 13.09.2015, 18:15 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 3. kolo

Máme u konce utkání ve kterém padlo šest branek, v každém dějství po třech kouscích. Nejprve z penalty se trefil Orellana, pak zvýšil na rozdíl dvou branek Wass. Do konce poločasu snížil Araujo. Druhá půle začala brankou Nolita, ale poté přišla velká stíhací jízda hostující desítky. Araujo přidal svou druhou branku a dělbu bodů zajistil Simón. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou. (20:22:49)

90+2
    Za domácí je opět v akci Nolito, ale o míč ho obehrává Bigas.

90+1
    Nastavují se dvě minuty nad rámec hrací doby.

90
    Nolito z přímého kopu jen těsně míjí branku!

90
    Za protesty vidí žlutou kartu Sergio Araujo.

89
    Aspase fauloval před hranicí vápna Bigas. Zajímavý přímý kop pro domácí celek.

88
    Z rohového kopu domácí celek nic nevytěžil.

87
    Další rohový kop pro domácí po střele Fernándeze.

86
    Bongonda našel z rohového kopu hlavu Nolity, ale ten hlavou zamířil doprostřed branky kde stál brankář.

85
    Jonathan Viera dnes končí, na jeho místo přichází Wakaso Mubarak.

84
    Hugo Mallo přenechává své místo Theo Bongondovi.

83
    Další centr z levé strany přilétl z kopačky Fernándeze, Lizoain si vyskočil pro míč.

82
    Postavení mimo hru bylo odpískáno Aspasovi.

81
    Domácí zahráli rohový kop na krátko, ale nedokázali z něho něco vykouzlit.

80
    Centr Fernándeze odkopl na roh Bigas.

79
    Míč na střed poslal Mallo, ale Cabral s ním nedokázal nic kloudného udělat.

78
    Nyní byl Guidetti úspěšnější, přihrávku poslal na Aspase, ale tomu střelu nad břevno vyrazil Lizoain.

Václav Soukup

Branky: 13. Orellana (pen.), 18. Wass (P. Hernández), 48. Nolito (Aspas) – 23. Araujo (Culio), 61. Araujo (Alcaraz), 74. Simón (Araujo)

Karty:   57. Alcaraz (LPA), 90. Araujo (LPA)   11. Varas (LPA)

Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 11:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 20:13.
    Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (84. Bongonda), Cabral, Fontàs, J. Castro – Augusto Fernández, P. Hernández (65. Guidetti), Wass – Orellana, Aspas, Nolito.
    Náhradníci: Díaz – Sergi Gómez, Planas, Radoja, Bongonda, Dražić, Guidetti.

UD Las Palmas: Varas – Simón, Alcaraz, Bigas, D. Castellano (C) – Culio, Mesa (58. Artiles), Hernán, Viera (85. Wakaso) – José (12. Lizoain), Araujo.
    Náhradníci: Lizoain – V. Gómez, David García, El Zhar, Valerón, Artiles, Wakaso.

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Francisco Martín