SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (2:2, 0:1, 3:1)
HC Klatovy
Sobota 19.09.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Dobrý den, vítám Vás srdečně na dalším utkání kolínských Kozlů! Kozlové momentálně na skóre okupují první místo v celkové tabulce, dnešní soupeř HC Klatovy obývá díky skóre na místě čtvrtém. Dnešní zápas se očáká velmi kvalitní, protože soupeř ze západních Čech je z jedním favoritů této tabulky!
    Začínáme v 18:07.

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Pýcha – Ježek, Semirád, Malý – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A" – Kadlec st., Kadlec ml., Němec Marek – Hlavatý Jelínek

SHC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Holý, Marcel "A", Andrlík, Slavík, Houfek, Kubík, Tulačka "A", Kristl, Kepka, Michel, Přikryl, Shleiss, Beran, Kubeš "C", Váchal, Topinka, Pacanda, Němec Martin, Čuban

Rozhodčí: Orlický – Tash, Doležal.

00:01

00:15
    Hosté s vítěznou bulí vyrazili k Sejpalovi, kde kotouč skončil v ochranné síti. Vhazování se bude opakovat.

00:46
    Tentorkát si Kozlové vzali sami hru pod kontrolu a vyrazili do rychlého útoku.

01:18
    Velikou šanci měl domácí Zumr, který vypálil na Kukina a ten rychlým zásahem kotouč čapl do své lapačky.

01:24
    Klatovy právě vstřelily branku!

Hosté rychlým útokem překvapili domácí hráče a především v brance Martina Sejpala. Skvělou kombinací se hosté dostali do vedení 1:0. Autorem přesné mušky je MATĚJ BERAN.

Asistence: Martin Němec, Martin Váchal

03:33
    Hokej má velmi rychlé tempo.

04:01
    Domácí mají sice dobré kombinace, ale ke koncovce je hosté nepouštějí.

04:33
    Před Kukinem zůstal ležet Kadlec ml., diváci hvízdají ale rozhodčí nevylučuje – pouze upozorňuje jednoho hráče z Klatov.

05:01
    Hosté mají první přesilovou hru! Tentokrát už sudí vylučuje a hned na straně Kozlů. Potrestán Jakub Semirád (KOL) na 2 minuty za držení protihráče.

06:39
    Domácí se osvobozují z pásma, kotouč vyhazují až na hostujícího gólmana Kukina.

07:01

Domácím zbývaly vteřiny oslabení, které dokázali hosté ještě potrestat! Druhou branku hostí vstřelil JIŘÍ KEPKA. A zvyšuje náskok svého týmu na 2:0.

Asistence: Richard Kristl

07:37
    Tentokrát přichází řada s přesilovkou pro domácí tým! Povede se Kozlů prostřelit Kukina?
    Vyloučen Lukáš Chalupa (KLT) na 2 minuty za nedovolené bránění.

09:19
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí využívají přesilovou hru a snižují stav utkání! Trojice Zumr – Šafránek – Morkes otevírá skóre domácích i tentorkát. Přesnou koncovku zařídil PETR MORKES. A snížili na 2:1

Asistence: David Šafránek, Dominik Zumr

10:24

Minutu na to Kozlové opět odpovídají gólem. MARTIN JEŽEK dostává kotouč za Kukina záda a Kozlové vyrovnávají skóre na 2:2.

Asistence: Josef Malý

10:50
    Hosté se vrací zpět do 4. Potrestán Matěj Beran (KLT) na 2 minuty za krosček.

13:37
    Vyloučení tentokrát na obou stranách. Za hrubost potrestán Petr Morkes (KOL) a Lukáš Chalupa (KLT) oba na 2 minuty.

14:42
    Sudí opět vylučuje. Tentorkát Martin Váchal (KLT) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození kotouče mimo hřiště.

15:50
    Domácí hrajou přesilovou hru, ale kotouč se drží zatím na středu hřiště.

16:30
    Domácí si vytvořili tlak u Kukina.

16:42

17:10
    Jen co byli hosté kompletní najeli na Sejpala z ostra! Ten kotouč zadržel do své lapačky a hru podržel. Vhazuje se po jeho levici.

17:31
    Hosté opět rychlým atakem dojeli přímo k Sejpalovi, až jeden z hráčů posunul branku. Sudí hru posunul na střed kde proběhne vhazování.

18:32
    Ofsajd Kozlů.

18:55
    Klatovy ve velkém tlaku před Sejpalem!

20:00

První třetina skončila nerozhodným výsledkem 2:2. Nejprve na domácí hosté vlítli a dostali se do vedení 2:0. Góly zařídil ve 2. minutě Martin Beran a v přesilové hře v 8. minutě Richard Kristl. Domácí dlouho neotáleli a v přesilové hře snížili výsledek na 2:1 v 10. minutě se trefil Petr Morkes.
    Druhá třetina začne přibližně v 17:56. Budťe u toho!

20:01

24:04
    Vyloučen domácí Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za podražení.

24:06
    U Sejpala to jiskří. Hosté se s domácími rvou u mantinelu.

25:20
    Beran vystřelil od modré ale trefil Kadlece, puk se pak odrazil k Zumrovi, který uklidnil hru.

26:04
    Domácí přežili toto oslabení a jsou kompletní.

26:31
    Zakázané uvolnění Kolína.

26:40
    Semirád byl chvíli jak na fotbale, chtěl si přihrát bruslí kotouč ale v tom mu to vypíchl jeden z hostů a ujel sám na branku.

26:50
    Obrana Kolína tento útok nakonec ukočírovala.

27:31
    Šafránkova dělovka z mezikruží skončila odrazem od mantinelu.

27:49
    Ofsajd Klatov.

28:45
    Ofsajd Kozlů, při kterém se rozduněl celý zimák. Fanoušci

30:14
    Richard Kristl se svým útokem rychle nzaútočili na Sejpala, ten kotouč vyrazil a hra pokračuje.

30:47
    Nebezpečná střela Dominika Zumra končí v lapačce Kukina.

31:25
    To je rychlost, jeden protiútok střídá druhý.

31:52
    Sudí ma zvedlou ruku a vylučuje! Vyloučen Jan Holý (KLT) na 2 minuty za krosček. Jak si s touto přesilovkou poradí domácí družstvo?

33:05
    Voženílka střela mířili mimo branku, hra pokračuje v útočné třetině domácího celku.

33:52

34:33
    Hosté mají velmi nebezpečné útoky, to se potvrdilo opět rychlým nájezdem do útočné třetiny ve které stihnout ještě několikrát kombinovat. Ke střele je tentokrát domácí obrana nepustila. Ale kdyby to vyšlo byla by to krásná podívaná.

35:47

Klatovský brankář Fedor Kukin rozehrál hru na Jana Holého, který uvididěl volného DAVIDA MICHELA, který vstřelil přesnou mušku do Kozlí klece a dostává hosty vedení 2:3!

Asistence: Jan Holý, Fedor Kukin

36:44
    Vyloučen Josef Malý (KOL) na 2 minuty za sekání. Hra 4 na 5.

37:04
    Velkou dělovku na Sejpala vyslal Jiří Kepka. Domácí brankář je v pohotovosti a kotouč chytl do své lapačky.

39:00
    Ke konci třetiny mají ze hry více domácí. Kolem Kukina vytvořili Kozlí peklo. Hosté velmi dobře brání a tento tlak se jim zatím daří ubránit.

39:13
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Omlouvám se Vám za technické problémy servru. Teď už by mělo vše jet v pořádku.
    Druhá třetina za námi skončila výhrou hostí 0:1. Do Sejpalovy branky vsítil David Michel!
    Další třetina začne již za malou chvilku v cca 18:42.

40:01

40:10
    Domácí zvítězili v úvodní buly druhé třetiny a posunuli útok ke Kukinovi.

41:10
    Voženílkovo nahození, pokryl Přikryl a hru posunul k Sejpalovi.

41:21
    Zakázané uvolnění Klatov.

41:34
    Jiří Kadlec ml. poslal dělovku na Kukina, který kotouč vyrazil za sebe do mantinelu. Klatovy rozjeli nový útok.

42:07
    Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

42:19
    Hra přerušena, kotouč se dostal mimo hřiště.

42:58
    Střelu Holého Šafránek pokryl svým tělem, kotouč pak ještě Kozlové vybojovali a poslali ze své třetiny ven.

43:13
    Sejpal teď v brance kouzlí. Chytl a pokryl několik dravých střel.

43:26
    Lapačka Sejpala zaznamenala další kotouč. Hra přerušena, vhazuje se po jeho levici.

43:50
    Z Klatovské přesilovky jde opravdu strach.

44:07

44:43
    Přesilová hra tentokrát pro domácí. Vyloučen Martin Němec (KLT) na 2 minuty za držení. Vyrovnají Kozlové? Jako první přesilovkový útok nasadili trojici Morkes- Šafránek – Zumr.

45:18

Vyšlo to Kozlům, je vyrovnáno. Chvíli se spekulovalo, že byl útočící hráč v brankovišti. Ale po poradě všech tří sudí byl gól uznán! Vyrovnávající branku zařídil domácí kapitán DAVID ŠAFRÁNEK. Stav utkání 3:3.

Asistence: Petr Morkes

46:11

Kozlové po chvilce vyrovnání se dostávají poprvé v zápase do vedení! Čtvrtou branku domácích vstřelil MARTIN JEŽEK!

Asistence: Tomáš Pácal, Josef Malý

47:26
    Na ledě šarvátka Marek Němec s Patrikem Marcelem.

47:26
    Oba hráči byli vykázáni ze hry. Ještě se dolaďují tresty.

47:26
    Oba hráči tedy Němec s Marcelem dostali 5 min+ do konce utkání. Navíc Němec 2 minuty hrubost. Trest si odpykává Jiří Kadlec ml.

48:24
    Hosté mají nyní přesilovou hru, dokáží vyrovnat?