SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (2:2, 0:1, 3:1)
HC Klatovy
Sobota 19.09.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 3. kolo

56:07
    Trest pro hráčskou lavici. Hosté hráli v 6. Trest odpykává Jiří Kepka (KLT). Domácí mají další přesilovou hru.

50:18
    Vyloučen Matěj Beran (KLT) na 2 minuty za podražení. Domácí hrají 5 na 4:

47:26
    Oba hráči tedy Němec s Marcelem dostali 5 min+ do konce utkání. Navíc Němec 2 minuty hrubost. Trest si odpykává Jiří Kadlec ml.

44:43
    Přesilová hra tentokrát pro domácí. Vyloučen Martin Němec (KLT) na 2 minuty za držení. Vyrovnají Kozlové? Jako první přesilovkový útok nasadili trojici Morkes- Šafránek – Zumr.

42:07
    Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

36:44
    Vyloučen Josef Malý (KOL) na 2 minuty za sekání. Hra 4 na 5.

31:52
    Sudí ma zvedlou ruku a vylučuje! Vyloučen Jan Holý (KLT) na 2 minuty za krosček. Jak si s touto přesilovkou poradí domácí družstvo?

24:04
    Vyloučen domácí Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za podražení.

14:42
    Sudí opět vylučuje. Tentorkát Martin Váchal (KLT) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození kotouče mimo hřiště.

13:37
    Vyloučení tentokrát na obou stranách. Za hrubost potrestán Petr Morkes (KOL) a Lukáš Chalupa (KLT) oba na 2 minuty.

07:37
    Tentokrát přichází řada s přesilovkou pro domácí tým! Povede se Kozlů prostřelit Kukina?
    Vyloučen Lukáš Chalupa (KLT) na 2 minuty za nedovolené bránění.

05:01
    Hosté mají první přesilovou hru! Tentokrát už sudí vylučuje a hned na straně Kozlů. Potrestán Jakub Semirád (KOL) na 2 minuty za držení protihráče.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 10. Morkes (Šafránek, Zumr), 11. Ježek (Malý), 46. Šafránek (Morkes), 47. Ježek (Pácal, Malý), 52. Šafránek (Morkes, Zumr) – 2. Beran (Němec, Váchal), 8. Kepka (Kristl), 36. Michel (Holý, Kukin), 59. Kristl (Holý)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Pýcha – Ježek, Semirád, Malý – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A" – Kadlec st., Kadlec ml., Němec Marek – Hlavatý Jelínek
    HC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Holý, Marcel "A", Andrlík, Slavík, Houfek, Kubík, Tulačka "A", Kristl, Kepka, Michel, Přikryl, Shleiss, Beran, Kubeš "C", Váchal, Topinka, Pacanda, Němec Martin, Čuban

Rozhodčí: Orlický – Tash, Doležal