SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (2:2, 0:1, 3:1)
HC Klatovy
Sobota 19.09.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 3. kolo

59:55
    Oddechový čas pro domácí.

58:47
    Klatovy právě vstřelily branku!

Hosté to zkusili v power-play a to se jim vyplatilo! Snižují stav na 5:4. Autorem branky je RICHARD KRISTL.

Asistence: Jan Holý

58:11
    Oddechový čas pro hosty.

57:34
    Šafránek ve velké šanci! Kukin kotouč těsně před koncovkou vyrazil.

56:07
    Trest pro hráčskou lavici. Hosté hráli v 6. Trest odpykává Jiří Kepka (KLT). Domácí mají další přesilovou hru.

55:18
    Veliká šance Klatov. Pacanda projel středem hřiště a na hůl dostal přesnou nahrávku, ale Sejpal vyráží.

53:33
    Klatovy se zaútočilio na Sejpala, ale ještě na modré čáře je Kozlové pozastavili.

51:50
    Kozlové právě vstřelili branku!

Druhý útok opět skóruje. Domácí využívají již několikátou přesilovku. Skóre na 5:3 nayvšuje DAVID ŠAFRÁNEK a domácí už vedou s dvoubrankovým rozdílem.

Asistence: Petr Morkes, Dominik Zumr.

51:31
    Nebezpečná střela Kozlů. Kukin ji neměl chvilku pod kontrolou, ale po té ihned zalehl.

50:34
    Tentokrát přesilovku začíná složení Malý – Semirád – Ježek.

50:18
    Vyloučen Matěj Beran (KLT) na 2 minuty za podražení. Domácí hrají 5 na 4:

49:26

47:26
    Oba hráči tedy Němec s Marcelem dostali 5 min+ do konce utkání. Navíc Němec 2 minuty hrubost. Trest si odpykává Jiří Kadlec ml.

47:26
    Oba hráči byli vykázáni ze hry. Ještě se dolaďují tresty.

47:26
    Na ledě šarvátka Marek Němec s Patrikem Marcelem.

46:11

Kozlové po chvilce vyrovnání se dostávají poprvé v zápase do vedení! Čtvrtou branku domácích vstřelil MARTIN JEŽEK!

Asistence: Tomáš Pácal, Josef Malý

45:18

Vyšlo to Kozlům, je vyrovnáno. Chvíli se spekulovalo, že byl útočící hráč v brankovišti. Ale po poradě všech tří sudí byl gól uznán! Vyrovnávající branku zařídil domácí kapitán DAVID ŠAFRÁNEK. Stav utkání 3:3.

Asistence: Petr Morkes

44:43
    Přesilová hra tentokrát pro domácí. Vyloučen Martin Němec (KLT) na 2 minuty za držení. Vyrovnají Kozlové? Jako první přesilovkový útok nasadili trojici Morkes- Šafránek – Zumr.

43:50
    Z Klatovské přesilovky jde opravdu strach.

43:26
    Lapačka Sejpala zaznamenala další kotouč. Hra přerušena, vhazuje se po jeho levici.

42:07
    Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

41:34
    Jiří Kadlec ml. poslal dělovku na Kukina, který kotouč vyrazil za sebe do mantinelu. Klatovy rozjeli nový útok.

36:44
    Vyloučen Josef Malý (KOL) na 2 minuty za sekání. Hra 4 na 5.

35:47

Klatovský brankář Fedor Kukin rozehrál hru na Jana Holého, který uvididěl volného DAVIDA MICHELA, který vstřelil přesnou mušku do Kozlí klece a dostává hosty vedení 2:3!

Asistence: Jan Holý, Fedor Kukin

34:33
    Hosté mají velmi nebezpečné útoky, to se potvrdilo opět rychlým nájezdem do útočné třetiny ve které stihnout ještě několikrát kombinovat. Ke střele je tentokrát domácí obrana nepustila. Ale kdyby to vyšlo byla by to krásná podívaná.

31:52
    Sudí ma zvedlou ruku a vylučuje! Vyloučen Jan Holý (KLT) na 2 minuty za krosček. Jak si s touto přesilovkou poradí domácí družstvo?

30:47
    Nebezpečná střela Dominika Zumra končí v lapačce Kukina.

24:04
    Vyloučen domácí Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za podražení.

17:10
    Jen co byli hosté kompletní najeli na Sejpala z ostra! Ten kotouč zadržel do své lapačky a hru podržel. Vhazuje se po jeho levici.

16:42

14:42
    Sudí opět vylučuje. Tentorkát Martin Váchal (KLT) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození kotouče mimo hřiště.

13:37
    Vyloučení tentokrát na obou stranách. Za hrubost potrestán Petr Morkes (KOL) a Lukáš Chalupa (KLT) oba na 2 minuty.

10:24

Minutu na to Kozlové opět odpovídají gólem. MARTIN JEŽEK dostává kotouč za Kukina záda a Kozlové vyrovnávají skóre na 2:2.

Asistence: Josef Malý

09:19

Domácí využívají přesilovou hru a snižují stav utkání! Trojice Zumr – Šafránek – Morkes otevírá skóre domácích i tentorkát. Přesnou koncovku zařídil PETR MORKES. A snížili na 2:1

Asistence: David Šafránek, Dominik Zumr

07:37
    Tentokrát přichází řada s přesilovkou pro domácí tým! Povede se Kozlů prostřelit Kukina?
    Vyloučen Lukáš Chalupa (KLT) na 2 minuty za nedovolené bránění.

07:01

Domácím zbývaly vteřiny oslabení, které dokázali hosté ještě potrestat! Druhou branku hostí vstřelil JIŘÍ KEPKA. A zvyšuje náskok svého týmu na 2:0.

Asistence: Richard Kristl

06:39
    Domácí se osvobozují z pásma, kotouč vyhazují až na hostujícího gólmana Kukina.

05:01
    Hosté mají první přesilovou hru! Tentokrát už sudí vylučuje a hned na straně Kozlů. Potrestán Jakub Semirád (KOL) na 2 minuty za držení protihráče.

01:24

Hosté rychlým útokem překvapili domácí hráče a především v brance Martina Sejpala. Skvělou kombinací se hosté dostali do vedení 1:0. Autorem přesné mušky je MATĚJ BERAN.

Asistence: Martin Němec, Martin Váchal

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 10. Morkes (Šafránek, Zumr), 11. Ježek (Malý), 46. Šafránek (Morkes), 47. Ježek (Pácal, Malý), 52. Šafránek (Morkes, Zumr) – 2. Beran (Němec, Váchal), 8. Kepka (Kristl), 36. Michel (Holý, Kukin), 59. Kristl (Holý)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Pýcha – Ježek, Semirád, Malý – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A" – Kadlec st., Kadlec ml., Němec Marek – Hlavatý Jelínek
    HC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Holý, Marcel "A", Andrlík, Slavík, Houfek, Kubík, Tulačka "A", Kristl, Kepka, Michel, Přikryl, Shleiss, Beran, Kubeš "C", Váchal, Topinka, Pacanda, Němec Martin, Čuban

Rozhodčí: Orlický – Tash, Doležal