Nantes – PSG 1:4 (kon.) | Bordeaux – Lyon 3:1 (kon.) | Bastia – Toulouse 3:0 (kon.)
Caen – GFC Ajaccio 2:0 (kon.) | Rennes – Troyes 1:1 (kon.)
SC Bastia
3:0 (3:0)
Toulouse FC
Sobota 26.09.2015, 20:00 • Stade Armand Césari • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Domácí Bastia si tak po sérii čtyř proher v řadě napravila chuť a raduje se z výhry. To Toulouse po třech remízách v řadě za sebou teď prohrálo a nálada v týmu nejlepší není. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:57:09)
    Fotbal občas nemá logiku.

Rozhodčí Ben El Hadj ukončil dnešní utkání, ve kterém domáci SC Bastia zvítězila nad Toulouse 3:0. Skóre otevřel v 8. minutě J. Palmieri, ve 31. minutě navýšil na 2:0 Squillaci a stejný hráč ve 43. minutě navýšil vedení už na 3:0. První poločas patřil domácím fotbalistům, kteří se zaslouženě dostali do tříbrankového vedení. Ve druhém poločase byli lepší hosté, kteří se snažili s nepříznivým stavem něco dělat, ale štěstí jim naproti nešlo. Do konce utkání už žádný gól nepadl. Z tříbodového zisku se tak raduje domácí Bastia a Toulouse odjíždí s prázdnou.

90+3

90+2
    Tisserand zahrával rohový kop, ale centrovaným míčem našel pouze Danice.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

87
    Rohový kop si vzal na starost Tisserand, ale on ani jeho spoluhráči ze standardní situace nic nevytěžili.
    87. Peybernes blokuje prudkou ránu.

87
    Volný přímý kop si vzal na starost Braithwaite, jenž ze své kopačky vyslal tvrdou ránu, kterou Peybernes zablokoval. Gólman Leca ještě celou situaci raději jistil. Následuje roh pro hosty.
    86. Žlutá karta

86
    Marange fauloval a od sudího vyfasoval žlutou kartu.

83
    Hosté jsou ve druhém poločase aktivnějším týmem, ale opravdu jim chybí štěstí.

83
    Hosté se snaží dát alespoň jeden soudný gól, avšak nedaří se jim. Bastia se brání pozorně a ráda by dohrála zápas s čistým kontem.

82
    Hrací plochu opustil kapitán Cahuzac, kterého trápí zranění. Na trávník se dostal Cioni.

79
    Střídá také domácí výběr. Ze hry odstoupil Mostefa, místo kterého si zahraje Maboulou.

77
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Youssef Ben Ali.

73
    Braithwaite obdržel přihrávku do velkého vápna, kde si dal míč na levačku a poté vystřelil. Nicméně trefil pouze boční síť.

73
    Hosté se snaží o kontaktní gól, ale štěstí jim vůbec nepřeje. Navíc obrana domácího celku je pozorná.