Vrchlabí – Tábor 3:5 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 11:0 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:0 (kon.)
Technika Brno – Frýdek-M. 0:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Kobra – Řisuty 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 4:3 (po pr.) | Sokolov – Děčín 6:4 (kon.) | Kolín – Bílina 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 4:3 (kon.)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Pondělí 28.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Západ • 5. kolo

59:15
    Obrovská komplikace pro domácí, na trestnou lavici usedá Josef Kolda (HBR) za sekání a hosté budou hrát přesilovku! Samozřejmě si hned vyžádali oddechový čas.

56:29
    Tohle je možná rozhodující okamžik celého zápasu! Dvouminutový trest sudí udělil Aleši Hájkovi (PEL) za napadení.

53:27
    Lední Medvědi mají skvělou šanci vyrovnat, na lavici hanby byl vykázán ke dvěma minutám David Michálek (HBR) za nedovolené bránění.

49:54
    Domácí se dopustili zbytečného útočného faulu. Tomáš Ludvík (HBR) dostal 2 minuty za nedovolené bránění.

38:23
    Jevgenij Kondratěv už si rovnal puk na hůl před brankovištěm, ale nakonec nedokázal zakončit pod tlakem. Zezadu ho hodně tvrdě srazil k zemi Miroslav Kopic (PEL) a naprosto právem obdržel 2 minuty za napadení.

35:18
    Lukáš Endál kličkoval v rohu útočného pásma a vysloužil si faul. Na led ho poslal Filip Kasalý (PEL), který usedl ke dvěma minutám za držení protihráče.

31:44
    Jakub Kořínek (HBR) – 2 minuty – hákování.

29:07
    Havlíčkův Brod může navýšit své vedení při další přesilové hře. Rozhodčí udělil dvouminutový trest Martinu Vysloužilovi (PEL) za krosček.

23:16
    Nakonec z toho Lední Medvědi nic nevytěžili. David Kozlík (HBR) obdržel 2 minuty za vysokou hůl.

16:05
    Bruslařům se nabídla dobrá příležitost dostat se do dvougólového trháku. Na trestnou lavici usedá ke dvouminutovému trestu Adam Vylíčil (PEL) za hákování.

11:08
    Současně jsou na 2 minuty vyloučeni Aleš Hájek (PEL) za hrubost a Lukáš Endál (HBR) rovněž za hrubost. Ke strkanici došlo po přerušení hry u brány hostů. Hraje se 4 na 4.

07:12
    Libor Bezděk se snažil zakončit zpoza brány, ale ani jednou se mu to nepovedlo. Vykoledoval si alespoň faul, na lavici hanby zamířil David Kozlík (HBR) za hákování.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 2. Kořínek (Kuchta), 8. Vala (Endál, Duben), 18. Kozlík (Duben), 48. Ludvík (Mendl) – 1. Beneš (Vylíčil, Kůrka), 35. Vysloužil (Kubát), 39. Bezděk (Vysloužil, Siřiště)

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben "A", Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Pecen – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Hlídek, Kozlík, Kuchta – Kondratěv, Vlasov, Ludvík – Kraučuk, Cejpek, Michálek.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Černý) – Kubát "C", D. Kasalý, A. Hájek, Adam, Kůrka, Rossman, Z. Jelínek – Vysloužil, Bezděk "A", Beneš – Martin Hadrava, F. Kasalý, Vylíčil – Kopic, Roupec, Siřiště, Bonnel.

Rozhodčí: Michal Dědek – Pavel Kříž, Ivan Čuňočka