Olomouc – Kometa Brno 3:2 (2:1 po s.n.) | Zlín – Jihlava 3:4 (2:3 po s.n.) | Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:4 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – HC Plzeň 6:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – K. Vary 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
6:4 (1:2, 2:2, 3:0)
Rytíři Kladno
Sobota 03.10.2015, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • 10. kolo

Chomutovští hráči si hned po siréně lehli na led a oddychli si od tvrdého tlaku hostů v závěru třetí třetiny. Domácí hokejisté nakonec urvali všechny tři body, protože třetí třetinu zvládli mnohem lépe, než hosté z Kladna. Ode mě je to vše. U dalších zápasů napočtenou. (14:47:50)

59:55
    Rytíři tvrdě ostřelují branku Pirátů, ale už moc času opravdu nezbývá.

58:40
    Petr Křepelka byl faulován Tamásem Részeghem, kterému se na trestnou lavici moc nechce. Dvě minuty za vysokou hůl.

58:34
    Petr Macháček mohl vstřelit další gól, když se dostal až za obranu soupeře. Před Jirouškem však neměl tolik času ani prostoru.

57:56
    Kellerstein (CHO) jen pozdravil Jirouška jednoduchou střelou. Vhazuje se po jeho pravici.

56:40
    Skrytá střela teď překvapila Michala Danylce, naštěstí pro Piráty mířila přímo na hruď chomutovského fantoma.

56:30
    Severočeši vyhazují na zakázané uvolnění.

54:45
    Piráti právě vstřelili branku!
    Zdánlivě bezproblémová situace teď hostům zavařila. ADAM KELLERSTEIN je patrně tím hráčem, který dostrkal puk až za brankovou čáru. Ležící Jiroušek neměl přehled. Asistence: Jiří Tupý, Tamás Részegh.

54:29

53:05
    Obrovská šance! Přihrávku před branku jeden z kladenských útočníků tečoval přímo do branky, puk však zastavil včasný výpad chomutovského brankáře.

52:51
    Silná střela od modré končí na betonu Michala Danylce.

52:29
    Adam Kellerstein si jde odpykat dvě minuty za podražení.

51:30
    A Chomutov znovu vede! Marcel Hlaváček vystřelil od modré, jeho pokus ale Jiroušek vyrazil jen na dorážejícího PETRA MACHÁČKA. Asistence: Marcel Hlaváček, František Wágner.

50:55
    Petr Křepelka mocně napřáhl a tvrdě vypálil. jeho pokus branku Danylce minul.

49:36
    Tím dotyčným je Petr Havlůj, který za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku. Pokračuje se bez trestu.

49:36
    Na ledě leží jeden z kladenských hráčů po kontaktu se soupeřem...

48:47
    Ofsajd hostů.

47:55
    Rychlou akci ještě v dozvuku přesilové hry zakončil FRANTIŠEK WÁGNER tečí za záda Jirouška. Asistence: Adam Kellerstein, Petr Macháček.
    GSA

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 12. Cestr (Strunz), 27. Wágner, 31. Tupý (Páleník, Részegh), 48. Wágner (Kellerstein, Macháček), 52. Macháček (Hlaváček, Wágner), 55. Kellerstein (Tupý, Részegh) – 18. Havlůj (Miura), 20. Patyk (Janeček, Křepelka), 25. Zelingr (Kružík, Bunda), 30. Janeček (Matula)

Piráti Chomutov: Danylec (Zvědělík) – Běluha, Páleník, Hierman, Cestr, Hlaváček, Benda, Novák – Kulich, Wágner, Dyrynk, Részegh, Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz, Trapl
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Havelka, Bunda, Chládek, Matula, Balcar, Zelingr – Pivovarči, Křepelka, Patyk, Čermák, Borkovec, Janeček, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík, Kružík

Rozhodčí: Orlický – Rozlílek, Šulo