Znojmo – Villach 1:0 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
EC Villach SV
Sobota 03.10.2015, 16:00 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Young Stars League • 10. kolo

Dnešnímu utkání vévodily především obranné formace, které důkladně hlídaly prostor před svými brankáři. Na první branku utkání jsme si tedy museli počkat až do prodloužení. Rakouská defenzíva nakonec nevydržela nápor znojemského celku, a Jiří Lander tak po šedesáti čtyřech minutách rozhodl, na čí stranu poputuje vítězství.
    Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:07:59)

63:20
    Orli právě vstřelili branku!
    Konečně! JIŘÍ LANDER našel skulinku pod rukou hostujícího brankáře a po třech bezgólových třetinách otevírá skóre utkání!
    Asistence: Matěj Porzer.

62:45
    Orli si v útočném pásmu, ačkoliv hrají přesilovou hru, moc nepobyli. Hosté je drží daleko od svého brankáře.

61:45
    Vyloučen Jennes (VIL) – 2 minuty za hrubost.

61:32
    Musil nebyl úspěšný v souboji u trestné lavice hostů a přišel o kotouč.

60:48
    Orli se ale v útočném pásmu také nezdrželi příliš dlouho. Na Avsenika dokonce ani nevystřelili.

60:14
    Hosté se jen na chvilku podívali do útočného pásma, Orli totiž velmi rychle vyhazují kotouč na druhou stranu ledové plochy.

60:01

Ani třetí třetina o vítězi nerozhodla a za několik málo minut začíná prodloužení.

60:00

59:47
    Orli bojují o kotouč za Avsenikovou svatyní.

59:11
    Ani jeden z celků už nikam nespěchá. Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

58:08
    Orli vyhazují a Villach musí pro kotouč do své třetiny. Vypadá to, že do konce základní hrací doby branku neuvidíme.

56:36
    Jeden z hráčů ihned po buly, které se odehrávalo v obranném pásmu Orlů, vyhodil kotouč ven ze třetiny. Jako první si ho všimli Račický s Kompainem a okamžitě se za ním vydali. Dojeli ho až v obranném pásmu hostů a Račický se ze všech sil snažil svého soka vytlačit a vybojovat kotouč pro sebe. Hostující útočník se ale nenechal a nakonec oba spadli těsně před bránou jeden přes druhého a puk se zastavil až o zadní mantinel.