Řisuty – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:0 (kon.) | Nymburk – Sokolov 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:3 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Břeclav – Vsetín 0:9 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 8:2 (kon.)
Děčín – Kolín 0:3 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 5:7 (kon.)
HC Kobra Praha
5:7 (1:2, 2:2, 2:3)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 03.10.2015, 18:00 • Praha - Braník • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

Vrchlabí nečekaně vítězí na hřišti Kobry Praha. Ve třetí části opět přišlo o své vedení a o tři minuty později dokonce prohrávalo. Úchvatný závěr však odstartovala vyrovnávací branka Matějky. O minutu později poslal hosty k radosti většiny fanoušků do vedení Urban a do prázdné branky potvrdil vítězství Vrchlabí Šimoníček.

Zápasem vás provázel Marek Komárek. Brzy opět u dalšího utkání na počtenou. (20:14:50)

59:47
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Vrchlabí tu dnes zvítězí. Prázdnou branku trefil JIŘÍ ŠIMONÍČEK. Asistence: Bláha.

59:32
    Domácí odvolávají brankáře.

59:09
    Ofsajd Kobry. Hosté jsou zase o kousek blíž vítězství.

58:17
    Provinilec Jakeš nahodil kotouč na hostující branku, ale Jelínek zasahovat nemusel. Naopak přišel pas na druhou stranu, kde se zjevil proti Langerovi PATRIK URBAN a zakončil přesně pod lapačku Langera. Asistence: Beneš.

57:31
    Hosté vyrovnávají! Matějka byl ve velké šanci,ve které nejprve neuspěl. Langer po svém zákroku ale kotouč nepřikryl a právě JAN MATĚJKA doslova došťouchal puk za brankovou čáru. Bez asistence.

57:15
    Ve stejném čase Jakeš zbytečně fauloval a dává hostům šanci. Dvě minuty za hrubost.

57:15
    Do dobré šance se dostávali domácí hráči, ale přes několik ležících těl se jim puk nepodařilo propasírovat.

56:46
    Po krátké návštěvě útočného pásma, se Kobra znovu osvobodila.

55:57
    Jedlička vyzkoušel pozornost Jelínka.

55:45
    Až nyní přišla střela z úctyhodné vzdálenosti. Langer neměl potíže.

55:11
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma, aby bylo možné něco s výsledkem udělat.

54:25
    Benešova rána byla zblokovaná. Kobře se daří rozbíjet útoky Vrchlabí.

53:30
    Hra se teď přelévala z jedné strany na druhou. V pásmu se nakonec na delší dobu usadili domácí a vše skončilo přerušením hry po zákroku Jelínka.

52:15
    Kobra se přesilovce Vrchlabí ubránila.

51:32
    Šteiner v samostatném úniku provedl perfektní kličku, ale Jelínek až téměř zázračně betonem vykopl jasný gól.

50:50
    Kobra právě vstřelila branku!
    Vteřinu před začátkem přesilové hry Vrchlabí se ve hře čtyři na čtyři prosazují domácí. MILOSLAV CAFOUREK vystřelil přesně nad beton Jelínka. Asistence: Slanina, Jakeš.

Marek Komárek

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 3. Jakeš, 24. Škop (Šteiner), 36. Hanták (Jakeš), 48. Jakeš (Hanták), 51. Cafourek (Slanina, Jakeš) – 7. Bláha (Šimoníček), 10. Maďar (Šťastný), 28. Šťastný (Filip), 40. Šimoníček, 58. Matějka, 59. Urban (Beneš), 60. Šimoníček (Bláha)

HC Kobra Praha: Langer (Bílek) – Cafourek, Verbík, Drahorád, Šteiner, Drábek, Lang, Bureš, Kulich – Jakeš (C), Slanina, Borovanský, Vlach, Škop, Hanták, Jedlička, Kučera, Hlinka, Kysela, Strnad
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Beneš, Lenoch, Klement, deCarvalho, Jebavý, Kadavý, Chleborád – Jirků, Urban, Maďar, Šťastný, Filip, Matějka, Bláha, Šimoníček, Mrňa, Vacek, Srnský

Rozhodčí: Veselý – Černý, Rubáš