Olomouc – Kometa Brno 3:2 (2:1 po s.n.) | Zlín – Jihlava 3:4 (2:3 po s.n.) | Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:4 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – HC Plzeň 6:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – K. Vary 1:2 (kon.)
HC Litvínov
6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
HC Plzeň 1929
Sobota 03.10.2015, 16:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů • 10. kolo

Konec zápasu. (18:02:24)

58:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Vážení, máme tu hattrick! JOSEF STŘÍBRNÝ pláchl hostující obraně a pádil sám na Zemana. Toho dokázal, byť na dvakrát, překonat a Litvínovští vedou 6:0! Bez asistence.

56:04
    Skvělé utkání je okořeněno bitkou! Na domácí straně to byl jindy klidný Jaroslav Šimeček, na té druhé Tomáš Krystl. Rvačka skončila nerozhodně, oba aktéři dostali 2+2 trestné minuty za hrubost.

51:55
    Neskutečné, co předvádí PATRIK SPĚŠNÝ! Domácí gólman si připsal při oslabení pět na tři hned několik fantastických zákroků, při čemž každý z nich doprovázelo hlasité hučení z domácí střídačky, a Kučera se vrací na led.

49:58
    Hosté budou hrát dvě minuty přesilovku 5 na 3. Dominik Brzek omylem zasáhl jednoho z hostujících hráčů do obličeje, byla tam krev, a tak si odsedí na trestné lavici čtyři trestné minuty.

49:55
    Kučera jede opět na trestnou, tentokrát za podražení.

49:42
    Tak to je úžasné! Branka jako přes kopírák, a to doslova. Dominik Brzek vyhodil kotouč z pásma, za tím se opět rozjel JOSEF STŘÍBRNÝ, který jel ze strany na Zemana. Stříbrný byť trochu se štěstím, ale přeci dostal kotouč za záda hostujícího gólmana a Litvínovští vedou už 5:0! Asistence: Dominik Brzek.

48:22

47:48
    Tomáš Kučera si odsedí dvě minuty na trestné lavici za hákování.

46:22
    Vyloučen Filip Suchý na dvě minuty za podražení.

44:28
    Krásná akce domácích končí brankou! Reichel vyhodil kotouč, aby mohl jet vystřídat. JOSEF STŘÍBRNÝ se ale nadechl k neskutečnému sprintu, v němž předjel Waltra a jel sám na Zemana. Stříbrný únik vyřešil svižnou ranou mezi betony, která skončila v bráně. Asistence: Kristian Reichel.

42:55

42:05
    Petr Ujfaluši dostal parádní průnikovou přihrávku a jel sám na Zemana. Ujfaluši situaci vyřešil ranou zápěstím, ta mu ale příliš nesedla, a nakonec skončila pouze na mantinelu za Zemanovo bránou. Škoda pro Litvínova, myslím, že kdyby Ujfaluši touhle šancí nepohrdl, bylo rozhodnuto.

41:35
    Plzenští hrají ve čtyrech.

40:55
    Opět je tu přesilová hra 5 na 3, opět pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Filip Suchý, který se provinil podražením.

40:01

Do třetí třetiny střídá Plzeň muže v brankovišti. Místo Jonáše Štekra bude v bráně Plzně úřadovat Adam Zeman.

40:00

39:35
    Jan Walter vyloučen na dvě minuty za krosček a domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru.

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 11. Reichel (Ujfaluši, Šimeček), 18. Kučera (Šesták), 36. Šesták (Stříbrný), 45. Stříbný (Reichel), 50. Stříbrný (Brzek), 59. Stříbrný

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Moravec, Franc, Šesták, Březák, Brzek, Brejžek, Vostárek – Tomáš Kučera I., Havelka, Reichel, Stříbrný, Bárdoš, Najman, Šimeček, Ujfaluši, Chmelař, Jícha.
    HC Plzeň 1929: Štekr (Zeman) – Kvasnička, Kaňák, Walter, Pokorný – Petráš, Beneš, Švarc, Vlček, Vavřička, Tomáš Kučera II., Krystl, Rajal, Krliš, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Suchý, Strásky.

Rozhodčí: Souček – Štofa, Beneš.