Čeljabinsk – Petrohrad 2:1 (po pr.) | Minsk – Omsk 4:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Spartak Moskva 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Barys 2:0 (kon.) | Soči – Viťaz 5:0 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
SKA Petrohrad
Sobota 03.10.2015, 13:30 • Yunost Sport Palace • KHL

To je pro dnešek z mé strany vše, u dalších online přenosů na počtenou! (16:09:38)

Československá stopa v utkání:
    Martin Růžička (ČLJ) :
    Střely na branku: 3
    Trestné minuty: 0
    Hity: 1
    Čas na ledě: 16:33

Dnešní utkání nám nenabídlo moc branek. Brankáři přes 33 minut drželi bezbrankový stav, až v 34.minutě se prosadil Barabanov a Petrohrad vedl 1:0. Do 3.třetiny však nastoupil úplně jiný Čeljabinsk a v 55.minutě se po mnoha šancích ujala až střela Alexandera Rybakova. A jelikož poté Růžička s Jakucenjou nevyužili svoje velké příležitosti, o zaslouženém bodu navíc rozhodl v čase 63:53 Semjon Kokujov.

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Tak samostatných nájezdů se nedočkáme! Domácí si zaslouženě připisují bod navíc! Po přihrávce Alexandera Rybakova zpoza branky dnešní utkání ukončuje střelou přes ležícího Ježova SEMJON KOKUJOV. Asistence: Alexander Rybakov.

62:30
    Je za námi již polovina prodloužení, hraje se velice svižný hokej, avšak s minimem šancí, vypadá to, že o bodu navíc budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy.

61:05
    První minuta prodloužení nám zatím žádnou velkou šanci nepřinesla.

60:01

V 3.třetině jsme mohli sledovat velkou snahu domácích o vyrovnání a to se jim také díky Rybakovovi podařilo a nutno dodat, že zcela zaslouženě. A protože se pak žádná z šancí na obou stranách neujala, za okamžik začne pětiminutové prodloužení.
    Statistiky po 3.třetině:
    Střely na branku 14:5 (celkem 34:18)
    Vyhraná vhazování 7:9 (celkem 28:29)
    Trestné minuty 0:4 (celkem 6:33)
    Hity 0:2 (celkem 4:4)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Vypadá to, že už se nic nestane – oba týmy si rozdělí po bodu a o bodu navíc rozhodne prodloužení, případně pak samostatné nájezdy.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

57:40
    Zatím to vypadá, že bude platit spíše druhíá možnost. Ani jedno z mužstev nechce udělat zbytečnou chybu.

55:52
    Hra je přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu. Do konce utkání nám zbývá něco málo přes 4 minuty. Uvidíme nějakou branku v normální hrací době nebo se dočkáme prodloužení?

55:40
    Po dlouhé době se dostali ke slovu také hosté, nepřesnou přihrávkou se však sami vyhánějí z útočné třetiny.