Písek – Vltavín 1:0 (kon.) | Žižkov – Táborsko akademie 4:0 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
Dobrovice – Tachov 4:1 (kon.) | Štěchovice – Benešov 1:2 (kon.) | Union 2013 – Zápy 3:1 (kon.)
Čáslav – Chrudim 1:2 (kon.) | Převýšov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Kolín – Most 2:0 (kon.)
Jirny – Brozany 4:1 (kon.)
FC Písek
1:0 (1:0)
Loko Vltavín
Středa 28.10.2015, 10:15Česká fotbalová liga • 19. kolo

Utkání je u konce. Jako rozhodující se nakonec ukázala trefa Jakuba Helda z 24. minuty. Vltavín se sice aktivně snažil o srovnání výsledku, ale písecká obrana dnes udělala minimum chyb. Všechny body tak zůstávají u řeky Otavy. Přeji hezký den. (12:15:31)

90+2

90+1
    Brankář Vltavínu Pávek vyráží z brány do útoku.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Do hry se ještě v závěru zapojí Jan Zušťák, který nahradí střelce jediné branky dnešního utkání – Jakuba Helda.

89
    Rondzik vyrazil rohový kop soupeře do bezpečí.

87
    Další střídání Písku. Filipa Řezáče na trávníku nahradí Miroslav Grobár.

86
    Hodas měl na kopačce vyrovnání, ale z dobré střelecké pozice napálil balón vysoko nad horní tyč. V hledišti to jen zahučelo...

84
    Střídají také hosté. Martin Macháček má pro dnešek odpracováno, na poslední minuty se do hry zapojí Martin Abena.

83
    Střídání Písku. Ze hřiště odejde Martin Held, opačným směrem zamíří David Pichlík.

80
    ... jenže písecká obrana dobře zapracovala.

79
    Vltavínu může ke srovnání skóre pomoci rohový kop.

76
    Nebezpečný centr jen prolétl pokutovým území Vltavínu.

74
    Hosté střídají. Z trávníku odejde Vladimír Valíček, opačným směrem zamíří Ondřej Janda.

70
    Uvíra odhlavičkoval centr Voráčka do bezpečí.

68
    Do zakončení se dostal Valíček, jeho střela mířila příliš vysoko.

66
    Domácí brankář chytá střelu Hodase po zemi.

64
    Vltavín ubránil rohový kop domácích.

62
    Ve druhém poločase jsou u míče převážně fotbalisté Vltavínu, ale zatím se jim nedaří vážněji ohrozit domácí bránu.