GFC Ajaccio – Guingamp 2:2 (nedohr.) | Dijon – Remeš 2:1 (kon.) | Lille – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Nice 1:2 (kon.) | Lorient – Montpellier 3:2 (kon.) | Toulouse – Auxerre 3:3 (2:1 po pen.)
FBBP 01 – Nantes 3:2 (po pr.)
FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01
3:2 (1:1)
FC Nantes
Středa 28.10.2015, 21:00 • Stade Marcel-Verchère (Bourg-en-Bresse) • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (23:32:01)

Je rozhodnuto! FC Bourg-en-Bresse postupuje do osmifinále ligového poháru! Druholigový celek nakonec využil početní výhodu a po prodloužení poráží poměrem 3:2 prvoligové FC Nantes, které se s pohárem loučí. Hrdinou domácího týmu je Lakdar Boussaha, který proměnil v zápase dva pokutové kopy, čímž nasměroval Bourg do osmifinále.

120+1

120+1
    Hosté neuspěli s dvěma centry do šestnáctky Bourg a domácí mohou rozehrávat půl minuty před koncem.

120+1
    Prodloužení se bude nastavovat o jednu minutu.

120
    Běží 120. minuta a domácí se dostávají s míčem na útočnou polovinu.

119
    Bammou hledal přihrávkou do vápna Gomise, který se snažil ve skluzu trefit balón, na nějž však nakonec nedosáhl.

118
    Rozhodčí opět ve vápně postřehl útočný faul hostů. Callamand bude odkopávat od své brány.

118
    Rohový kop ve prospěch Nantes.

117
    Hosté si při náběhu na centrovaný míč pomohli útočným faulem, který postřehl hlavní rozhodčí.

116
    Další přímák pro hosty. Na hřišti se začíná vyostřovat atmosféra, což je pochopitelné, vzhledem k blížícímu se konci prodloužení.

115
    Domácí fanoušci jásají, jelikož přímý kop byl hodně nepovedený a skončil v zámezí.

114
    Hosté budou mít k dispozici nebezpečný volný přímý kop, který budou zahrávat nalevo od pokutového území Bourg.

113
    Na druhé straně rovněž dobrý obranný zákrok, který má na svědomí Sabaly, jehož včasný zásah zastavil protiútok domácího celku.

111
    Goyon dobrým obranným zákrokem zastavil rodící se útočnou akci a míč mají nyní domácí.

110
    Hra se pohybuje ve středu hřiště. Domácí tým se hlavně snaží nepouštět soupeře blízko ke své bráně.

107
    Střídání v týmu FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01: ze hřiště odchází Berthomier, přichází Moisy.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

Martin Švejkar

Branky: 38. Traoré, 57. Boussaha (pen.), 105. Boussaha (pen.) – 27. Adryan, 51. Adryan

Karty:   13. Goyon (FBB), 64. Boujedra (FBB) – 74. Lenjani (NAT), 104. Deaux (NAT)   56. Djidji (NAT)

FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01: Callamand – Faivre, Alphonse, Goyon, Traoré, Nirlo – Berthomier (107. Moisy), Dembélé, Boussaha – Boujedra (70. Damour), Sané.
    Náhradníci: Perradin, Lacour, Diompy, Ogier, Moisy, Damour, Fabri.

FC Nantes: Dupé – Dubois, Vizcarrondo, Djidji, Sabaly – Gomis, Deaux – Iloki, Adryan (61. Birama Touré), Lenjani (88. Thomasson) – Sala (68. Bammou).
    Náhradníci: Alegue, Thomasson, Birama Touré, Kwateng, Cana, Riou, Bammou.

Rozhodčí: F. Letexier – B. Melique, G. Lang