GFC Ajaccio – Guingamp 2:2 (nedohr.) | Dijon – Remeš 2:1 (kon.) | Lille – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Nice 1:2 (kon.) | Lorient – Montpellier 3:2 (kon.) | Toulouse – Auxerre 3:3 (2:1 po pen.)
FBBP 01 – Nantes 3:2 (po pr.)
nedohráno
GFC Ajaccio
2:2 (1:1)
EA Guingamp
Středa 28.10.2015, 18:30 • Stade Ange Casanova (Ajaccio) • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo
    Pohled na zavodněné hřiště.

Bohužel se s Vámi pro dnešek musím rozloučit a doufejme, že u dohrávky zápasu někdy na shledanou! (20:16:47)

Zápas zůstane nedohrán! Na hřišti se vytvořila velká vrstva vody, která zabraňuje plynulému průběhu zbytku druhého poločasu.
    Na oficiálním Twitterovém účtu domácího celku vyběhlo info o ukončení zápasu.

Zdá se, že déšť ustál a na řadu přicházejí správci hřiště.

O výsledku zápasu žertuje fanoušek, který píše o možném určení vítězi dle hry "kámen, nůžky, papír"

Hřiště podle fotky začíná být vskutku nasáklé vodou. Uvidíme, zda rozhodčí nechá dohrát dnešní pohárový zápas.

Z místa dění se Vám ozveme, jakmile budeme vědět o průběhu dění více.

52
    Pozor! Hlavní sudí zastavuje hru pro hustý déšť. Uvidíme, za jak dlouho se aktéři vrátí na hrací plochu.

51
    Hosté to budou mít teď opravdu těžké, hra o deseti proti aktivnímu Ajacciu. Navíc se hustě rozpršelo a kombinační hra domácích bude o to větší. Hosté to budou mít opravdu těžké.
    50. Červená karta

50
    Coco poslal k zemi Zouu a hostující hráč vidí okamžitě červenou kartu.
    48. BEGUE. - 2:2

48
    Guingamp právě vstřelil branku!
    JULIEN BEGUE si navedl míč na střelu a ihned srovnává na 2:2!
    46. COEFF. - 2:1

46
    GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Snový začátek druhého poločasu domácích! Zoua napřáhl ke střele, která orazítkovala tyč Samsy a odrazila se přesně na nohu ALEXANDRA COEFFA, který už měl jednoduchou pozici a míč posílá do prázdné branky.

46

Je za námi první poločas, ve kterém dominovali hráči Ajaccia a ve 34. minutě se zásluhou Zoua dostali do vedení. Hosté překvapivě vyrovnali, když z volného kopu poslal do branky Salibur a překvapil tak domácího brankáře..

Druhý poločas začne zhruba v 19:31.