Písek – Vltavín 1:0 (kon.) | Žižkov – Táborsko akademie 4:0 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
Dobrovice – Tachov 4:1 (kon.) | Štěchovice – Benešov 1:2 (kon.) | Union 2013 – Zápy 3:1 (kon.)
Čáslav – Chrudim 1:2 (kon.) | Převýšov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Kolín – Most 2:0 (kon.)
Jirny – Brozany 4:1 (kon.)
SK Viktorie Jirny
4:1 (1:0)
SK Sokol Brozany
Středa 28.10.2015, 14:30Česká fotbalová liga • 19. kolo

Domácí dnes jasně vítězí v poměru 4:1, když brankové hody byly především ve druhém poločase. Hezký zbytek středečního dne. (16:31:51)

90

89
    Jirny právě vstřelily branku!
    Definitivně rozhoduje domácí TOMÁŠ DUBSKÝ, který zvyšuje už na 4:1

77
    Brozany právě vstřelily branku!
    UKA CHARLES snižuje na rozdíl dvou branek, dočkáme se ještě zápletky?

71
    K míči se znovu dostal LUKÁŠ DVOŘÁK, který pravděpodobně už definitivně rozhoduje dnešní zápas pro Jirny.

61
    LUKÁŠ DOŘÁK zařizuje domácím už dvoubrankový náskok!

46

Jirny po první poločase vedou, a to díky prozatím jediní brance v zápase. Brozany tak budou muset ve druhém poločase zabrat, pokud chtějí dnes bodovat.

45

14
    Domácí tým se dostává do jednobrankového vedení, střelcem je ALEŠ MELECHOVSKÝ.

1

SK Viktorie Jirny: Víšek – Šimek, Kejha (c), Čepelák, Pávek – Škorvánek, Melechovský, Dubský – Dvořák, Vondráček, Remeš.
    Náhradníci: Štefek – Nevařil, Skuček, Nečas, Havierník, Parys.

Náhradníci: Vacho – Tupý, Grunert, Benda, Vlasák, Bamba.

Rozhodčí: Urlich – Severýn, Trska..

Dobré sváteční středeční odpoledne. V rámci vloženého kola České fotbalové ligy se střetnou i domácí Jirny s hostujícími Brozany. Z toho utkání vám přinesme změny stavu.