Pardubice – K. Vary 7:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)
Sparta – Kladno 8:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:7 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Za Kladno snižuje JAKUB HAJNÝ. Asistence: Daniel Kružík.

44:05
    Sparta právě vstřelila branku!
    Další gól přidává ONDŘEJ PROCHÁZKA. Asistence: Martin Jandus a Marek Pulkrab.

43:38
    Třetí branku Kladna obstaral DANIEL KRUŽÍK. Asistence: Jakub Kaprál a Dominik Borkovec.

40:01

40:00

32:00
    V opravdovou přestřelku se strhlo dnešní utkání. Sedmá trefa v síti Kladna a jejím autorem je MAREK PULKRAB. Asistence: Ondřej Procházka.

29:18
    Šestou branku Sparty přidává VOJTĚCH KULDA. Asistence: Patrik Kadeřávek.

24:31
    Ale i Kladno má přichystanou odpověď. Slovo si vzal DANIEL KRUŽÍK a je to opět o tři branky. Asistence: Yuki Miura a Petr Havlůj.

23:04
    Asistující LUKÁŠ SLADKOVSKÝ se proměnil ve střelce a je to 5:1. Asistence: Albert Michnáč a Marek Duben.

21:30
    Raketový vstup domácích do druhé třetiny. V její druhé minutě se trefuje JIŘÍ HOZÁK. Asistence: Lukáš Sladkovský.

20:01

20:00

18:38
    Ale za necelou minutu si sparťané berou dvougólové vedení zpět. Na 3:1 zvyšuje MAREK PULKRAB. Asistence: Ondřej Procházka a Marek Györi.

17:59
    VINCENT KESZI zajišťuje Středočechům snížení na rozdíl jediné branky. Asistence: Martin Slánský a Jakub Kaprál.

08:41
    A pražané už jdou do dvougólového vedení! Postaral se o to VÁCLAV KLINDERA. Bez asistence.

04:41
    Sparta jde do vedení, jako první se prosazuje VOJTĚCH KULDA. Asistence: Lukáš Lojka a Tomáš Jandus.

00:01

HC Sparta Praha: Pírs – M. Jandus, Knobloch, Bednárik, Vlad, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Procházka. Trenér: Darek Stránský.

Rytíři Kladno: Ptáček – Havelka, Chládek, Bunda, Matula, Zelingr, Malý – Slánský, Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Janeček, Miura, Kružík. Trenér: Petr Tatíček.

Rozhodčí: Würtherle – Krátký, Svoboda.
    GSA

Robin Mana

Branky a nahrávky: 5. Kulda (Lojka, T. Jandus), 9. Klindera, 19. Pulkrab (Procházka, Gÿori), 22. Hozák (Sladkovský), 24. Sladkovský (Michnáč, Duben), 30. Kulda (Kadeřávek), 32. Pulkrab (Procházka), 45. Procházka (M. Jandus, Pulkrab) – 18. Keszi (Slánský, Kaprál), 25. Kružík (Miura, Havlůj), 44. Kružík (Kaprál, Borkovec), 55. Hajný (Kružík)

Rytíři Kladno: Ptáček (od 30. Jiroušek) – Havelka, Chládek, Bunda, Matula, Zelingr, Malý – Slánský, Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Janeček, Miura, Kružík. Trenér: Petr Tatíček.

Rozhodčí: Würtherle – Krátký, Svoboda