Lipt. Mikuláš – Prešov 4:3 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 7:5 (kon.) | Bardejov – Humenné 4:5 (kon.)
Topoľčany – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Trnava 9:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:4 (kon.)
HK Bardejov
4:5 (0:3, 1:1, 3:1)
HC 19 Humenné
sk Pátek 13.11.2015, 17:30 • Zimný štadión Bardejov • 1. liga (SR)

Bardejovu sa to nepodarilo, náskok Humenného nestiahol ani v záverečnej hre bez brankára. Ďakujeme za pozornosť. (19:47:30)

58:07
    Bardejov dal gól!
    JAKUB LOYDL využíva druhú bardejovskú presilovku a domáci tak sú veľmi blízko vyrovnania!
    Asistencie: Martin Kalináč a Milan Bednár.

57:54
    Humenné – Tomáš Varga – dve minúty za vrazenie. Bardejov teda bude pokračovať v piatich proti trom!

57:07
    Richard Sabol odchádza na striedačku, Bardejov to skúsi v piatich hráčoch v poli proti štyrom.

56:28
    Humenné – Boris Krempaský – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

56:00
    Bardejov – Milan Takáč – dve minúty za nedovolené bránenie v hre a dve minúty za hrubosť.
    Bardejov – Ondrej Gmitter – desať minút za nešportové správanie.

51:39
    Humenné si berie oddychový čas.

51:39
    MARCEL BALÁŽ využíva presilovku a už je to len o dva góly!
    Asistencie: Martin Kalináč a Ondrej Gmitter.

50:10
    Humenné – Martin Segľa – dve minúty za hákovanie.

48:53
    ONDREJ GMITTER znižuje na rozdiel troch gólov.
    Asistencie: Martin Kalináč a Michal Pichnarčík.

44:53
    Humenné dáva gól!
    MARTIN SEGĽA pridáva ďalší gól do bardejovskej siete.
    Asistencia: Ján Šeliga.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:36
    Bardejov – Ondrej Gmitter – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

37:53
    Humenné – Matej Šugár – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy. Bardejov má šancu priblížiť sa súperovi pri presilovke o dvoch hráčov.

37:32
    Humenné – Jakub Mihalič – dve minúty za seknutie.

35:50
    MARTIN KALINÁČ konečne zmazal nulu na Volentierovom konte!
    Asistencie: Martin Mikolášek a Filip Vaško.

31:07
    Humenné – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 36. Kalináč (Mikolášek, Vaško), 49. Gmitter (Kalináč, Pichnarčík), 52. Baláž (Kalináč, Gmitter), 59. Loydl (Kalináč, Bednár) – 3. Ihnaťo (Šeliga, Hopkovič), 5. Vartovník (M. Segľa, Hopkovič), 10. Hopkovič (Varga, Vartovník), 26. Krempaský (Hopkovič), 45. M. Segľa (Šeliga)

HK Bardejov: D. Riečický (10. R. Sabol) – M. Takáč, Pichnarčík, Všetečka, Valjent, Mi. Bednár, Polaček, Loydl, Mojdis – Baláž, Kalináč, O. Gmitter – Markuš, R. Cútt, Šimčák – Mikolášek, Linet, Vaško – Česelka.
    HC 19 Humenné: Volentier – Hopkovič, Ján Šeliga, Šugár, T. Varga, B. Horváth, Janči – L. Vartovník, Ma. Segľa, P. Segľa – Mihalič, Roháč, Podsedlý – B. Krempaský, M. Nagy, Ihnaťo.

Rozhodčí: P. Korba – Hric, M. Korba