Košice – Banská Bystrica 4:2 (kon.) | Martin – Skalica 4:3 (kon.) | Poprad – Trenčín 1:2 (kon.)
Zvolen – Nitra 1:6 (kon.) | Piešťany – Žilina 2:3 (kon.)
HK Poprad
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 13.11.2015, 17:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

Trenčania teda predviedli úspešnú tretiu tretinu, v ktorej strelili dva góly. Najprv sa v 49. minúte presadil Petrovický a o osude stretnutia rozhodol Rehák.

Ďakujeme vám za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:47:36)

59:38
    Brankár Kostúr odchádza z ľadu, Poprad to ešte skúša pomocou powerplay!

59:32
    Oddychový čas pre Poprad!

59:31
    Rehák nahodil na bránku a dorážať sa ešte snažil Hlinka. Puk však mal pevne v moci Kostúr a nepustil ho od seba. Vyzerá to tak, že Dukla už dotiahne tento zápas do víťazného konca. Na hráčoch hostí je vidieť už značnú pohodu.

59:00
    Pavlikovský prevetral Kostúrovu vyrážačku, následne hosťujúci hráči aj naďalej ostávajú v útočnom pásme.

58:01
    Na ľad už naskočil aj Pavlikovský a Trenčín teda od tejto chvíle do konca tretej tretiny bude hrať presilovku piatich proti trom.

57:55
    Oddychový čas pre Trenčín!

57:55
    Navyše Poprad bude hrať prakticky do konca celého zápasu oslabenie. Arne Kroták dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

57:30
    Trenčín dal gól!
    Dukla sa dostáva do vedenia v zápase a tento gól môže byť nakoniec aj rozhodujúci! Po skončení trestu DENISOVI REHÁKOVI tento hráč okamžite naskočil na ľad. Spracoval si v rýchlosti prihrávku na útočnej modrej čiare, išiel sám na Kostúra a strelou nad vyrážačku ho prekonal!
    Asistencie: Denis Hudec a Michal Hlinka.

57:17
    Hvila sa dostal k puku na modrej čiare, potiahol ho bližšie do medzikružia a potom prihrával Richardovi Rapáčovi. Ten však zakončoval nakoniec iba mimo bránky!

56:48
    Lukáš Hvila pálil príklepom z pravého kruhu, nakoniec však nastrelil iba bočnú konštrukciu brány.

56:00
    Poprad bude hrať presilovku štyroch proti trom. Richard Pavlikovský dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

55:53
    Popradčania mali šťastie v nešťastí! Dinda sa snažil z rohu klziska nahrať krížom Suchému, no puk zachytil hosťujúci hráč. Ten ho okamžitep oslal pred bránku Michalovi Hlinkovi, no ten nakoniec až príliš čakal so zakončením a potom mu ešte aj Kostúr vypichol puk.

55:23
    Presilovka Dukly sa v tejto chvíli končí. Denis Rehák dostáva dve minúty za držanie.

55:15
    Za bránkou možno aj s dopomocou spadol Paukovček. Hlavný rozhodca prerušil hru, no nakoniec to kvôli nedovolenému zákroku nebolo.

54:31
    Popradčania sa budú musieť brániť. Lukáš Hvila odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Odsedí si dve minúty.