Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Vítkovice 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 20.11.2015, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 21. kolo

Konec zápasu. (20:21:25)

62:17
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Filip Kuťák se dostal do samostatného úniku, jeho střelu ale Kořenář vyrazil. K puku se ale dostal SAMUEL OLLENDER a potřetí v zápase skóroval. Asistence: Filip Kuťák

61:22
    V prodloužení je zatím aktivnější Dukla, hosté se k puku příliš nedostávají.

60:29
    Půža našel v předbrankovém prostoru Anděla, který si puk zpracovil a nechybělo mnoho a mohl prostřelit gólmana Waneckiho.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli přetahovanou obou týmů o vedení, která nakonec končí remízou. Rozhodnout musí pětiminutové prodloužení nebo nájezdy.

60:00

59:44
    Druhá lajna Dukly nyní měla obrovskou příležitost zápas překlopit na stranu domácích! Anděl prokličkoval mezi hráči před branku a nahrál Najmanovi, tomu ale puk nesedl a v závěru selhal!

59:13
    Akce Dukly končí na hrudi Waneckiho, domácí se snaží jít hned do útoku.

57:48
    V nepřehledné tlačenici před Kořenářem se rychleji zorientovali domácí a odhodili puk do středního pásma.

57:13
    Anděl obkroužil branku a hledal někoho, komu by nahrál, nikdo v žlutočerveném ale nebyl volný.

56:18
    Tak to je ledová sprcha pro domácí! Z nulového úhlu se na přední nepokrytou tyč prosadil již podruhé v zápaseSAMUEL OLLANDER. Bez asistence.

55:09
    Vítkovice se nyní snaží něco vymyslet a tlačí, nyní měl možnost srovnat Žiak, ale přestřelil branku!

53:24
    Dukla právě vstřelila branku!
    Další skvělou akci předvedla dvojice Kousal – Najman, tentokrát krosem do prázdné brány nahrával střelec druhého gólu Kousal ONDŘEJOVI NAJMANOVI, který tuto nabídku proměnil. Asistence: Pavel Kousal, Ladislav Pospíchal

52:00
    Parádní kombinaci domácích zakončil PAVEL KOUSAL do vzdálenější šibenice Waneckiho brány. Velký podíl na tomto gólu má přesná přihrávka Najmana zpoza brány. Asistence: Ondřej Najman, Lukáš Anděl.

51:55
    Nyní jsou aktivnějším týmem zase domácí, kteří sice nemají nějaké velké příležitosti, ale snaží se dostat do tlaku.

51:17
    Hohl si chtěl prohodit puk mezi hostujícími útočníky, ti jej ale sevřeli mezi sebou a Dukla o puk přišla.

50:06
    Wróbel nyní na Kořenáře vyslal nebezpečnou střelu, kterou domácí gólman vytěsnil betony. K dorážce do poodkryté branky se už Vítkovičtí nedostali.

Diana Váňová

Branky a nahrávky: 28. Hohl (Najman, Kousal), 52. Kousal (Najman, Anděl), 54. Najman (Kousal, Pospíchal) – 37. Ollender, 38. Malina (Gabrhelík), 57. Ollender, 63. Ollender (Kuťák)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Pospíchal, Váňa, Půža, Kadlec, Pražák, Hohl, Vlček – Dufek, Dvořák, Bambula – Anděl, Najman, Kousal – Peschout, Vala, Kolouch – Balaštík.
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Adamík, Rudl, Gabrlhelík, Šendera, Ďurkáč, Krčmář – Žiak, Kuťák, Ollender – Kurovský, Spratek, Kafka – Danielčák, Wróbel, Malina – Beneš, Raška, Hartmann.

Rozhodčí: Doležal – Polák,Rampír.