Club Brugge – Waregem 3:0 (kon.) | Leuven – Genk 1:3 (kon.) | Waasland-Beveren – Sint-Truiden 2:1 (kon.)
Club Brugge KV
3:0 (3:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 21.11.2015, 18:00 • Jan Breydel Stadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League • 16. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:54:58)

Utkání končí jasným vítězstvím domácích Brugg, které o svém vítězství rozhodly v prvním poločase, kdy svému soupeři nasázely tři góly. Po změně stran se hra vyrovnala, v úvodu druhé půle měli dokonce hosté i převahu, ale dnes jim nebylo přáno dopravit míč do branky soupeře a z Brugg tak odjíždějí s prázdnou.

90+3

90+3
    Hraje se již třetí nastavená minuta, útočná akce Brugg končí odpískaným ofsajdem.

90+2
    Leye centruje z pravé strany před branku, ale míč nakonec končí mimo hrací plochu, odkop od branky Brugg.

90+1
    Bruggy se nyní dožadují odpískání rohového kopu, ale sudí je opět proti.

90
    Leye se snaží z volného kopu zatočit míč pod břevno, ale ten končí právě nad břevnem.

89
    Hosté mají výhodu volného kopu ze vzdálenosti šestadvaceti metrů od branky Brugg.

88
    Po odpískaném faulu domácímu týmu diváci bouří.

87
    Bolingoli Mbombo vzápětí přihrává do vápna Diabymu, který pálí "z první", ale trefuje dobře postaveného Bossuta.

87
    Vormer padá v pokutovém území Waregemu, ale není to penalta, ukazuje sudí Lambrechts.

86
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Gedoz, přichází Bolingoli Mbombo.

84
    Po pravé straně uniká Meunier, který ale svůj útočný "výlet" nezakončil ideálně, v souboji s obráncem ztrácí míč.

83
    Odkop od branky Waregemu, míč však končí v autu, přesto vhazují hosté.

81
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vossen, přichází Pereira.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, v níž si již hosté svůj náskok udrží.

78
    Žlutou kartu dostává Gedoz (Club Brugge KV).

77
    Míč mají hosté, kteří kombinují na polovině soupeře.

75
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Storm, přichází Benteke.

74
    Skvělý výkon dnes předvádí Španěl Vázquez v sestavě Brugg, který by si gól jednoznačně za svou aktivitu zasloužil.

73
    Tlak Waregemu z úvodu druhého poločasu již pominul a nyní se opět "ke slovu" dostávají domácí.

72
    Ale i hosté se ubránili při rohovém kopu soupeře.

71
    Rohový kop pro Bruggy, domácí rozehrají z pravé strany.

70
    Ten hosté sice bleskově rozehráli, ale branku Brugg neohrozili.

69
    Storm poslal míč z pravé strany do pokutového území soupeře, ale obrana odvrací na roh.

68
    Lepoint se na pravé straně elegantně vyhnul protihráči a poslal míč do vápna, kde se Verboom dostal ke střele, skvělý Bruzzese vyráží.

66
    Žlutou kartu dostává Thiam (SV Zulte-Waregem).

65
    Vázquez se hnal před branku Waregemu za míčem, ale dobře zasáhl gólman Bossut, který míč vytěsnil na roh.

64
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Izquierd, přichází Diaby.

64
    Ale hosté zůstanou s míčem u pokutového území soupeře, mají k dispozici autové vhazování z pravé strany.

62
    Essikal poslal z pravé strany míč před branku Brugg, ale tam obránce tečoval míč mimo vápno.

60
    Vázquez hledá ve vápně naběhnutého Izquierda, ale ten to měl na dlouhou nohu, míč končí mimo hřiště.

58
    De Ridder jako by nevěděl co s míčem, ve středu hřiště ho po krátkém zaváhání ztrácí.

56
    Ale sudí Lambrechts přerušuje snahu domácích pro ofsajd.

55
    Bruggy budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany.

54
    Po levé straně se k vápnu dostává De Fauw, který přihrál Izquierdovi, ten pálí, ale branku Waregemu netrefuje.

53
    Další útočná akce hostů, kteří jsou v úvodu druhé půle výrazně aktivnější.

52
    Storm to nyní ve vápně Brugg nezvládl, byl v nadějné pozici, ale prováhal střelu.

51
    Žlutou kartu dostává Leye (SV Zulte-Waregem).

50
    Po střele Leyeho z pravé strany, z ostrého úhlu, lapil míč Bruzzese.

48
    Izguierdo postupoval s míčem k vápnu soupeře, přihrál Vázquezovi, který o míč ale přišel.

46
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Jorgensen, přichází Thiam.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

První poločas, respektive jeho závěr, se proměnil v noční můru hostujících fotbalistů. Ti v šesti minutách třikrát inkasovali a zdá se, že Bruggy tak rozhodly o osudu zápasu již v první půli.

45+2

45+1
    Hraje se již první nastavená minuta, míč mají domácí.
    44. Ruud VORMER - 3:0

44
    Bruggy právě vstřelily branku!
    A nyní Bruggy využily zaváhání soupeře v rozehrávce, domácí se dostali k míči, kdy po parádní kombinaci přihrával z levé strany Vázquez přesně na nohu RUUDA VORMERA, který pohodlně skóruje.
    43. Jose IZQUIERDO - 2:0

43
    Po rohovém kopu nastal v pokutovém území Waregemu trochu zmatek, hostům se nedařilo dostat míč ven z šestnáctky, nakonec obránce odkopl tak nešťastně, že se míč od JOSE IZQUIERDA odrazil přímo do branky.

41
    Další rohový kop pro Bruggy, i tentokrát rozehrají domácí z pravé strany.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí se zaslouženě ujali vedení po pěkné akci Vázqueze a zakončujícího Vossena.

39
    Tentokrát končí po centru Vázqueze míč v autu, Bossut rozehraje od své branky.
    38. Jelle VOSSEN - 1:0

38
    Na výtečný pas Vázqueze si ve vápně naběhl JELLE VOSSEN, který usměrnil míč do branky i přes snahu obránce soupeře.

38
    Obrana Waregemu zvládla celou situaci, ale domácí zůstávají u míče.

37
    Bránící Aneke fauluje Vázqueze, volný kop pro domácí, z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky soupeře.

36
    Přetažený centr na levou stranu, kde ale nebyl nikdo v modročerném dresu.

34
    Rohový kop Brugg, z pravé strany.

32
    Vázquez napřáhl před vápnem soupeře, ale branku netrefil o zhruba metr.

31
    Je za námi první půl hodina, zatím spíše opatrného zápasu, v němž mají převahu domácí.

30
    Izquierdo nyní možná prováhal okamžik ke střele, když z levé strany pronikal do vápna, nakonec mu ale obránce ukopl míč.

29
    Další z řady nákopů domácích, Meunier poslal míč soupeři.

27
    Útočný faul Mecheleho, který zvedl nohu v souboji s Leyem až příliš vysoko.

26
    Střela Vázqueze byla hodně nepřesná, míč končí mimo.

25
    Ale ani Waregem se nedokázal z rohu prosadit a také hosté museli řešit brejk soupeře.

24
    Po zblokované střele Verbooma mají hosté k dispozici rohový kop.

23
    Hosté zkoušejí něco vymyslet na polovině Brugg.

21
    Pozitivem dnešního utkání je, že se hraje stále čistě, bez faulů.

20
    Bruggy se často uchylují k nákopům dopředu, které zatím k úspěchu nevedou.

19
    Zatím opatrný fotbal z obou stran, hosté jsou hodně pasivní.

17
    Odkop od branky Brugg, míč směřuje na polovinu soupeře.

15
    Kaya rozehrává z pravé strany, Leye se snaží tečovat míč ve vápně, ale ten míří pouze mimo branku.

14
    Ale je z toho pouze rychlý brejk hostů, kdy nakonec díky skluzu Meuniera vybojovali hosté roh.

13
    Rohový kop Brugg, domácí rozehrají z levé strany.

12
    Nepřesný pas Meuniera, domácí se ale dostávají téměř vzápětí k míči.
    10. Domácí Vázques netrefuje branku Waregemu

10
    První šance zápasu, Vázques se prodral k míči ve vápně Waregemu, branku soupeře ale netrefil.

9
    Pas na De Riddera nebyl přesný, Bruzzese bude moci rozehrát od své branky.

8
    Bossut musel zasahovat po centru Simonse, míč směřuje z vápna Waregemu.

6
    Bossut zasahuje ve vlastním vápně, chytá míč po volném kopu soupeře.

5
    Odkop od branky Waregemu, míč směřuje na polovinu Brugg, kde ho získávají domácí.

4
    Hosté nastoupeni na půlící čáře a zatím pouze vyčkávají na to, co předvedou domácí.

2
    Mechele s míčem na své polovině, domácí rozehrávají.

1

Před utkáním ještě minuta ticha za oběti nedávného teroristického útoku v Paříži.
    Fotbalisté Clubu Bruggy nastoupeni na hrací ploše

Oba týmy teprve nyní nastupují na trávník, začátek zápasu se trochu opozdí.

Club Brugge KV: Bruzzese – Meunier, Mechele, Denswill, De Fauw – Gedoz, Vormer, Vázquez, Simons, Izquierdo – Vossen
    Náhradníci: Claudemir, Diaby, Pereira, Vanaken, Cools, Bolat, Bolingoli Mbombo

SV Zulte-Waregem: Bossut – Diallo, Aneke, Essikal, Verboom – Storm, Jorgensen, De Ridder, Lepoint, Kaya – Leye
    Náhradníci: Thiam, Buyl, Benteke, Mendy, Godeau, Steppe, Cordaro

Rozhodčí: Lambrechts – De Rocker, Vandecauter.

ZULTE WAREGEM
    V Bruggách uspěl Waregem naposledy před dva a půl lety, tehdy, přesněji v dubnu 2013, zde vyhrál divokým výsledkem 4:3. Od té doby nad Clubem ještě třikrát zvítězil, prohrál dvakrát. Hosté se dnes chystají soupeře oloupit o nějaký ten bodík a stáhnout tak ztrátu, která, jak již zmíněno, je tříbodová na čtvrté Bruggy.

CLUB BRUGGY
    Bruggy reprezentují belgický fotbal v pohárové Evropě, konkrétně v Evropské lize, kde se ve skupině D stále "perou" o postup do další fáze. V posledním a veledůležitém utkání porazily na svém stadionu polskou Legii Varšava, kterou tak odsoudili k pádu na dno tabulky. Bruggy nyní na třetím místě ztrácejí pouhé dva body na dánský Midtjylland. Příští týden je navíc čeká nejtěžší soupeře – italská Neapol! Ještě předtím ale musí Bruggy zvládnout ligový souboj s Zulte Waregem, který je v tabulce Jupiler leaguje o příčku horší, na pátém místě ztrácí na Club tři body.

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 16. kola belgické Jupiler League, v němž CLUB BRUGGY přivítají na svém Jan Breydel Stadionu ZULTE WAREGEM. Utkáním provede trojice belgických sudí, jako hlavní Erik LAMBRECHTS, na čarách s asistenty De Rockerem a Vandecauterem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.