Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Monaco – Nantes 1:0 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:0 (kon.)
Troyes – Lille 1:1 (kon.) | Montpellier – Remeš 3:1 (kon.)
EA Guingamp
2:0 (0:0)
Toulouse FC
Sobota 21.11.2015, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:50:36)

Fotbalisté Guingampu slaví "povinné" vítězství nad trápícím se Toulouse. To dnes nehrálo vůbec špatně, hodně vidět byl hlavně útočník Braithwaite, ale ani jemu se skórovat nepodařilo. Ve druhém poločase se dokázali domácí dvakrát prosadit a nakonec vítězství strhnout na svou stranu.

90+3

90+2
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, závěr zápasu poznamenám zbytečnými fauly.

88
    Zbytečným faulem Biyika přišli hosté definitivně alespoň o teoretickou šanci s nepříznivým stavem ještě něco udělat, domácí dnes vyhrají.
    87. Červená karta - Jean-Armel Kana-Biyik (Toulouse FC)

87
    A Jean-Armel Kana-Biyik (Toulouse FC) dostává za svůj zákrok, při kterém projevil svou frustraci, rovnou červenou kartu!

86
    Biyik ostře fauluje Coca ve středovém kruhu a nyní jen s napětím čeká, jaký trest ho potká!

85
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Steeve Yago.

84
    Marcus Coco se snaží ve vápně soupeře dostat k míči, ale dvojice obránců ho od něho výtečně oddělila.

82
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Thibault Giresse.

81
    Míč končí v autu, ale než se rozehraje, budou domácí střídat.

80
    Posledních deset minut dělí domácí tým od důležitých tří bodů, snaha hostů je ale v posledních minutách velmi patrná.

79
    Dembelé neuspěl v souboji s Matheusem a hosté mohou zaútočit.
    78. Jasný ofsajd, gól hostů nebyl správně uznán.

78
    Ben Yeddera i dostal míč do branky, ale gól neplatí pro ofdsajd.

77
    Po akci Ben Yeddera mají hosté k dispozici další roh z pravé strany.

76
    Pas na Pešiće, který byl naběhnutý na pravé straně, ale je z toho "pouze" roh.

74
    Statistika držení míče: 49% : 51%.

73
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Mana Dembélé.

73
    Žlutou kartu dostává Dorian Lévêque (EA Guingamp) po "šlapáku" na pronikajícího Bodigera.

72
    Krásným gólem se domácí dostávají do důležitého dvoubrankového vedení a rázně vykročili směrem k třem bodům!
    70. Yannis SALIBUR - 2:0

70
    Guingamp právě vstřelil branku!
    A právě faulovaný YANNIS SALIBUR si stoupl k volnému kopu a rozehrál na branku Toulouse, míč ve vzduchu neskutečně "zaplaval", a to tak dokonale, že to zaskočilo Ahamadu, který na změnu směru nedokázal včas zareagovat.

70
    Na druhé straně fauluje Tisserand Salibura, domácí mají volný kop.

69
    A nic na tom nemění ani střela Somálii, s níž Lössl neměl žádné starosti.

69
    Znovu se hra odehrává především ve středu hřiště, nezáživný fotbal.

67
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Zinédine Machach, přichází Étienne Didot.

67
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Aleksandar Pešić.

64
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Julien Cardy.

62
    Statistiku střel stále, celkem drtivě, ovládají hosté, kteří vypálili již osmkrát, domácí pouze čtyřikrát.

60
    Hodina hry za námi, domácí se ujali vedení, jak se bude zápas vyvíjet ve zbývající půl hodině?
    59. Sloan PRIVAT - 1:0

59
    Na roh Salibura si ve vápně vyskočil SLOAN PRIVAT a hlavou poslal míč nechytatelně k tyči, parádní hlavička!

58
    Rohový kop pro Guingamp, z levé strany rozehraje Salibur.

57
    Častěji nyní drží míč hosté, kteří ale marně hledají cestu k pokutovému území Guingampu.

56
    Privat faulován ve středu hřiště, domácí mohou zaútočit.

55
    Hraje se převážně ve středu hřiště, v této fázi zápasu mají oba týmy ke gólu poměrně daleko.

54
    Nepřesný nákop hostů na Braithwaiteho, míč má Lössl, který rozehrává.

52
    Útočný faul domácích, sudí vše postřehl.

50
    Míč ale vzápětí končí v autu.

49
    Somália odhodil v souboji o míč bránícího Lévêqueho, je pískáno, volný kop domácích.

47
    Martin Braithwaite hlavičkuje ve vápně, ale branku Guingampu netrefuje.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:02.

A to bylo to poslední, co jsme v první půli viděli. Domácí mohou být zklamaní z bezbrankového stavu, který na Stade du Roudourou panuje po prvních pětačtyřiceti minutách. Hosté neměli zdaleka tolik šancí, jako Guingamp, navíc čelili i pokutovému kopu, ale díky skvělému zákroku Ahamady uchránili čisté konto.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Defenziva Guingampu obstála na jedničku, hosté ani nevystřelili na branku.

45
    V poslední minutě řádné hrací doby první půle mají hosté výhodu rohového kopu z pravé strany.

44
    Statistika držení míče: 51% : 49%.

43
    Guingamp přišel o velmi dobrou příležitost skórovat, nyní se musí bránit.
    42. Briand (GUG) neproměňuje pokutový kop!

42
    Jimmy Briand (EA Guingamp) neproměňuje pokutový kop, Ahamada vystihl směr a míč vyrazil.

41
    Yann Bodiger (Toulouse FC) dostává za faul na Coca žlutou kartu.
    41. Po tomto zákroku Bodigera nařídil sudí pokutový kop

41
    Byla nařízena penalta pro Guingamp, Marcus Coco faulován Bodigerem, sudí nezaváhal ani vteřinu.

40
    Marcus Coco se snažil vybojovat rohový kop, což se mu ale nepodařilo a hrát může gólman Ahamada, který vykopává od své branky.

38
    Óscar Trejo však poslal míč na hlavu prvního bránícího hráče Guingampu, domácí jdou do protiútoku.

38
    Rohový kop Toulouse, Óscar Trejo rozehraje z levé strany.

37
    Statistika střel – hosté vedou 4:1!

36
    Machache s míčem na levé straně, ale celá akce končí špatnou přihrávkou, míč má Lössl.

35
    Martin Braithwaite padá po zákroku Sankharého, to vše na polovině Guingampu.

34
    Machach nyní čistě odebral míč útočícímu Privatovi, velmi dobrý obranný zákrok.

32
    Sloan Privat (EA Guingamp) nakonec dostává po svém zákroku na Somáliu žlutou kartu.

31
    Shoan Privat se nyní trochu tázavě ohlíží po rozhodčím po svém zákroku na polovině soupeře.

30
    Óscar Trejo stáčí míč z levé strany do branky, ale tu nakonec netrefuje.

29
    Ale Martin Braithwaite se téměř vzápětí přihnal znovu před branku Guingampu a tentokrát ho vychytal Lössl!

29
    Martin Braithwaite rozehrál, zkusil to přímo na branku, kterou ale přestřelil.

28
    Volný kop pro Toulouse, ze vzdálenosti zhruba osmadvaceti metrů od branky EA.

27
    Žlutou kartu dostává Moustapha Diallo (EA Guingamp) po faulu na pronikajícího Treja.

26
    Domácí s míčem na své polovině, hosté napadají pouze ve dvou.

24
    Žlutou kartu dostává Zinédine Machach (Toulouse FC) za útočný faul na bránícího Dialla.

23
    Braithwaite to nyní vzal na sebe, ale v souboji s přesilou obránců Guingampu neuspěl.

20
    Coco hledá před pokutovým územím Toulouse Brianda, ale před ním odehrál míč obránce.

19
    Další neúspěšná útočná akce Toulouse, kterou tentokrát přerušuje hvizd sudího pro ofsajd, v němž se ocitl Braithwaite.

18
    Nepřesný pas na Ben Yeddera, míč mají domácí.

17
    Po faulu hostů ve středovém kruhu mají míč domácí, ale ani ti nevymysleli nic závratného.

16
    Statistika držení míče: 50% : 50%.

15
    Míč má Ahamada, který bude vykopávat od své branky.

13
    Hraje se ve středu hřiště, Briand se snaží s míčem něco vymyslet.

11
    Rohový kop Guingampu, hosté se ale v pohodě ubránili, přesto domácí zůstávají u míče.

10
    Na konci celé akce je zákrok Lössla, který lapil míč do svých rukavic.

9
    Hosté to nyní trochu překombinovali u pokutového území soupeře, kdy před Braithwaitem odkopl míč na roh obránce.

8
    Ahamada vyráží míč po volném kopu domácích, který byl dobře umístěný do branky.
    6. Salibur po tomto zákroku padá ve vápně Toulouse, ale nebyl to faul.

6
    Domácí Salibur padá v pokutovém území Toulouse, domácí si žádají odpískání penalty, ale sudí Bien je jiného názoru.

5
    Další volný přímý kop Guingampu, tentokrát z levé strany, ale v podstatě ze stejné vzdálenosti, jako před chvílí.

4
    A následně se ještě Briand dostává ke střele zpoza vápna, ale branku přestřeluje.

3
    Briand rozehrál, ale trefil pouze dobře postavenou "zeď.

2
    Matheus fauluje na své polovině, volný kop pro domácí, faulovaným byl středopolař EA Coco.

1
    Minuta ticha za oběti nedávného teroristického útoku v Paříži

Utkání předchází minuta ticha za oběti nedávného teroristického útoku v Paříži.

Oba týmy na trávníku, hraje francouzská hymna.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Regis Coco, Sankharé, Diallo, Salibur – Briand, Privat.
    Náhradníci: Guivarch – Cardy, Giresse, Hery, Dos Santos, Dembélé, Benezet.

Toulouse FC: Ahamada – Somália, Kana-Biyik, Tisserand, Matheus – Akpa-Akpro, Bodiger, Machach – Trejo – Ben Yedder, Braithwaite.
    Náhradníci: Goicoechea – Spajić, Blin, Yago, Pešić, Didot, Diop.

Rozhodčí: Bien – Leducq, Plancon.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

TOULOUSE FC

Toulouse se s pouhým jedním vítězstvím krčí na předposledním místě a dnes si do Guingampu asi těžko pojede pro všechny body. Předzápasové prognózy hovoří ve prospěch domácích, hosté by možná mohli pomýšlet na bod, ale to by museli místo vlastních obránců postavit před brankou zeď. Defenziva Toulouse je totiž spíše pro smích – ve třinácti zápasech šestadvacet obdržených gólů, což je suverénně nejhorší bilance z celé ligy!

EA GUINGAMP

Guingamp v posledním ligovém kole po dlouhé době prohrál, a to na hřišti Caen těsně 1:2. Předtím ve čtyřech zápasech remizoval a v 9. kole uspěl v Troyes, kde vyhrál 1:0. S prázdnou odešli hráči EA naposledy ještě v září, kdy neuspěli na hřišti obhájce PSG. S bilancí čtyř výher a remíz se Guingamp nachází ve spodní části tabulky, kde jsou minimální bodové rozdíly.

Vítejte u onlajn přenosu utkání čtrnáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí EA GUINGAMP přivítá na Stade du Roudourou v Guingampu TOULOUSE FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.