Trnava B – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava U21 2:3 (kon.) | Senec – Borčice 3:5 (kon.)
Šaľa – Dunajská Lužná 0:2 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 2:0 (kon.)
R. Sobota – Teplička n. Váhom 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Poprad 0:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 2:2 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
2:2 (1:1)
OFK Teplička nad Váhom
sk Sobota 21.11.2015, 13:00MONACObet liga

71
    Teplička n. Váhom dáva gól!A je vyrovnané! Necelých 20 minút pred koncom stretnutia hostia z Tepličky nad Váhom vyrovnávajú na 2:2 a futbalových priaznivcov v Rimavskej Sobote po vyrovnávajúcom góle Mareka Fila ešte čaká nervy drásajúci záver stretnutia.

63
    Rimavská Sobota dala gól!
    A Rimavská Sobota sa dostáva do vedenia! Domáci teraz strieľajú gól a približujú sa tak k trojbodovému zisku. Strelecky sa presadil Matej Vargic.

17
    A začína sa odznova! Hostia sa dlho z vedenia v zápase neradovali. V sedemnástej minúte je po presnom zásahu Stanislava Morháča vyrovnané.

13
    Teplička n. Váhom dáva gól! Hostia sa hneď v úvodnej pätnásťminútovke dostávajú do vedenia zásluhou Mateja Dirgasa, keď otvárajú skóre po trinástich minútach dnešného duelu.