Mor. Budějovice – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:0 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Karviná – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Řisuty 9:6 (kon.) | Klášterec nO – Písek 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 7:1 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 2:1 (2:1 po s.n.) | Kobra – Děčín 5:1 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:0 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
9:6 (6:1, 1:2, 2:3)
HC Řisuty
Středa 02.12.2015, 18:00 • ZS Pelhřimov • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

Tak máme za sebou brankově velmi pohledné utkání, kdy jsme viděli celkem 15 branek a vítězství Pelhřimova 9:6. To je ode mě dnes vše a někdy příště napočtenou. (20:11:22)

59:30
    Utkání se již pouze dohrává.

58:52
    Fanoušci již zpívají "Hasiče", snad ne předčasně.

58:36
    Svoboda přerušuje hru.

58:00
    Posledních 120 sekund třetí třetiny – uvidíme opět drama nebo si domácí pohlídají tři body?

57:14
    Vysloužil provětral Ilašenka.

56:44
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Jako nůž máslem projel pelhřimovskou obranou MICHAL FORTELKA a snižuje. Bez asistence.

55:55
    Krpata pálí mimo Svobodovu klec.

55:10

55:00
    Hosté se osvobozují, domácím se nedaří založit útok.

54:20
    Zámek...hosté vyhazují.

52:55
    Hosté v šesti – dvě minuty odsedí Šimon Náprstek.

51:48
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    LIBOR BEZDĚK se s tím nepáral a jeho přesně umístěná střela končí pod břevnem. Asistence Marek Hadrava.

50:41
    Oba týmy hrají v plném počtu.

49:55
    MARTIN HADRAVA si najel před branku a zužitkoval ideální přihrávku bratra Marka. Asistence Marek Hadrava.

49:18
    Offside zastavuje útočnou snahu domácích.

48:41
    Poměr sil na ledě se vyrovná – dvě minuty pro Vojtěcha Šilhavého za vysokou hůl.

48:30
    Podražení a dvě minuty pro Dominika Svobodu.

Jiří Rada

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 1. Vysloužil (Martin Hadrava, Kopic), 9. Martin Hadrava (Votápek, Adam), 11. Baldwin (Vylíčil, Kůrka), 13. Martin Hadrava (Vysloužil, Adam), 14. Dominik Kasalý (Bezděk, Kubát), 18. Marek Hadrava (Wasserbauer, Votápek), 36. Bonnel (Vylíčil), 50. Martin Hadrava (Marek Hadrava), 52. Bezděk (Marek Hadrava) – 16. Sladký (Bílek, Slavíček), 24. Ovchinnikov (Kos, Janeček), 40. Babický (Náprstek), 42. Muláček (Krpata), 43. Bílek, 57. Fortelka

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Černý) – Kubát, Kůrka, Kasalý D., Jelínek, Adam, Kopic, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Bezděk, Votápek, Baldwin, Vysloužil, Vylíčil, Bonnel, Wasserbauer
    HC Řisuty: Škubal (Ilašenko) – Kašák, Kužel, Babický, Bílek, Muláček, Ovchinnikov, Janeček, Kos, Náprstek, Záleský, Brém, Krpata, Šilhavý, Fortelka, Sladký, Arnošt, Slavíček

Rozhodčí: Talpa – Štětina David, Štětina Jakub