Mor. Budějovice – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:0 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Karviná – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Řisuty 9:6 (kon.) | Klášterec nO – Písek 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 7:1 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 2:1 (2:1 po s.n.) | Kobra – Děčín 5:1 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:0 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Tábor
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
NED Hockey Nymburk
Středa 02.12.2015, 18:00 • Zimní stadion města Tábor • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

Tečkou za tímto zápasem nám udělala nepřesná střela hostujícího obránce.

Domácí se dnes se silným soupeřem z Nymburka trápili. Utkání rozhodl vítěznou brankou Kellner v první třetině. Tříbodový zisk pak pojistil na konci třetí třetiny domácí kapitán Matušík.

Nymburk dnes předvedl statečný výkon, hlavně v druhé třetině, kdy si vytvořili několik šancí ke skorování. Bohužel jim ale dnes nebylo přáno vstřelit branku.

Tímtose s vámi loučím.
    Ondřej Blaha (20:09:15)

59:20
    Domácí i nadále nepouštějí hosty k pukua pálí na Brázdila.

58:55
    Vhazování ve středním pásmu po vyhození puku mezi diváky.

58:31
    Tábor právě vstřelil branku!

Domácí kapitán JAKUB MATUŠÍK navyšuje vedení svého týmu na 2:0! Po střele Havrana Matušík tečoval puk nad branku, který se odrazil zpět. Matušík pak neměl problém skorovat.

Asistence: Havran

58:20
    Střelu Havrana tečuje Matušík těsně nad!

57:41
    Brázdil schovává kotouč do lapačky, vhazuje se po jeho pravici.

57:30
    Stehlík ve velké šanci sám před Klestilem míjí!

56:52

56:41
    Puk mimo hrací plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

56:18
    Domácí ujeli 3 proti 2, do zakončení se tlačil Seidl, avšak Brázdil opět chytá.

55:45
    Hosté v plném počtu a mají k dispozici přesilovku trvající 1 minutu.

54:52
    Poměr sil na ledě se srovnává. Dvouminutový trest dostává domácí Mrkvička za podražení.

54:34
    Domácí jsou s pukem za vlastní brankou a rozjíždějí novou útočnou akci.

54:05
    Domácí pálí jednu ránu za druhou, Brázdil chytá.

53:45
    Aktivní Březina se dral před branku, kde ho zahákoval Ondřej Kříž. Hostující bek tak dostává 2 minuty za hákování.

53:19
    Hosté již pár sekund hrají v plném počtu a hrnou se do útoku.

52:41
    V obrovské šanci se ocitl hostující Michálek, ale z bezprostřední blízkosti netrefuje branku přibližně o metr.