Mor. Budějovice – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:0 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Karviná – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Řisuty 9:6 (kon.) | Klášterec nO – Písek 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 7:1 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 2:1 (2:1 po s.n.) | Kobra – Děčín 5:1 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:0 (kon.)

59:12
    Krejsa volil pomalý nájezd na branku, jenže následně mířil mimo!

59:12
    Přikryl přidržel Krejsu v úniku a je to trestné střílení pro Baník!

58:50
    Domácí jsou v plném počtu a pomalu se radují z vítězství.

58:04
    Beránek na ledě, domácí ve čtyřech.

58:00
    Dvě minuty chybí do konce třetí třetiny.

57:52
    Domácí se navíc málem prosadili i ve třech hráčích, když jejich útok táhl po pravé stran Tvrdek, zamířil však pouze do ochranné sítě za brankou soupeře.

57:30
    Baníku se po chvíli daří poslat puk mimo nebezpečí.

56:50
    Domácí špatně střídali a budou za to pykat. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Jakub Krejsa (SOK), domácí budou hrát ve třech.

56:32
    Udeřit však mohlo na druhé straně, kde táhl puk po levé straně Kukla a střelou z ostrého úhlu se pokusil překvapit Kukina.

56:04
    Ještě jedna možnost pro Klatovy na úpravu skóre přijde v přesilové hře. Za sekání vyloučen Ondřej Beránek (SOK).

55:31
    Obzvláště, když David Fečo chytá i následnou střelu hostů a přerušuje hru. Do konce zápasu chybí něco málo pod pět minut.

54:50
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Hosté se krátce před koncem třetí třetiny přeci jen prosazují, když puk za Fečova záda poslal TOMÁŠ PACANDA! Na zvrat už to ale asi nebude. Asistence: Jan Topinka, Martin Němec.

54:22
    Hosté opět zaváhali v rozehrávce před vlastní brankou, jeden z domácích hokejistů toho ale využít nedokázal a poslal kotouč přímo do Kukina.

53:47
    Jakub Krejsa dostal puk do jízdy na levém křídle, v útočném pásmu si jej šikovně posunul na střed a vypálil, hosté však opět dokázali jeho ránu srazit mimo.

53:03
    Baníkovci ale vyhráli buly a rychle vyvezli puk ze třetiny. Tvrdek našel na středu volného Kašpara, jeho ránu zpoza kruhů ale hosté zblokovali.

52:50
    Rozehrávka nyní domácím nevyšla dle jejich představ a po odpískaném icingu se hra přesune před jejich branku.

52:24
    Další střela míří na Davida Feča z hole Pacandy, domácí gólman ale puk ztlumil a navíc rychle rozehrál holí vpřed.

52:05
    Domácí měli možnost rychlého brejku, Beránek si však nedal pozor při přechodu do útočného pásma a byl v něm dříve než kotouč – offside.

Rostislav Králik

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 2. Beránek (Kašpar), 3. Tvrdek (Krejsa), 8. Jirušek (Tvrdek, Gombár), 32. Račanský (Kukla), 46. Kukla (Tvrdek, Račanský), 47. Beránek (Binias, Zikmund) – 55. Pacanda (Topinka, Němec)

HC Baník Sokolov: Fečo (Harakal) – Říha, Priškin, Binias, Gombár, Michálek, Rulík – Kukla (C), Račanský (A), Tvrdek, Jiroušek, Kašpar (A), Krejsa, Zikmund, Vrána, Beránek, Pfister. Trenér: Carvan.
    HC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Růžička, Slavík, Holý, Marcel (A), Houfek, Leština – Tulačka, Kristl, Beran, Schleiss, Přikryl, Michel, Váchal, Beneš, Kepka, Topinka (C), Pacanda (A), Němec. Trenér: Vostřák.

Rozhodčí: Michal Kostourek (Karlovy Vary) – Petr Fiala, Michal Havelec (oba Sokolov)