Vienna Capitals – Znojmo 3:6 (kon.)
spusu Vienna Capitals
3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 02.12.2015, 19:00 • Albert Schultz Eishalle • Erste Bank Young Stars League • 7. kolo

Vyrovnaná třetí třetina přinesla po jednom gólu na obou stranách. Náskok, který si znojemští junioři vybojovali v první třetině, se ukázal být rozhodujícím. Svěřenci Leoše Zajíce se tak mohou pyšnit už třetím vítězstvím v řadě.
    Já děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešního večera. (21:13:56)

56:00
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté si ale nachystali na gól Vídně velmi důraznou odpověď. JIŘÍ SVATUŠKA pohotovou střelou překonává domácího brankáře.
    Asistence: Simon Beran.

55:28
    Vienna je opět kompletní.

53:28
    Vyloučen Migschits (VIE) – 2 minuty za podražení.

48:35
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Navzdory vlastnímu oslabení se domácímu celku podařilo vstřelit branku. Jejím autorem je CEDRIC IRHUESOGIE.
    Bez asistence.

46:40
    Szabad (VIE) – 2 minuty za faul loktem.

40:01

Domácí ve druhém dějství přidali na aktivitě a protlačili do hostující sítě dva puky. Orli se ale svého vedení nehodlali jen tak vzdát a díky dvěma přesným střelám se jim podařilo udržet tříbrankový náskok. Co přinese závěrečná perioda zjistíme již za několik málo okamžiků.
    Střely na bránu po druhé třetině – 11:15.

40:00

37:24
    Ani přesilová hra domácího celku nezůstala nevyužita. KEVIN SZABAD snížil náskok hostujícího celku na rozdíl tří branek.
    Asistence: Benjamin Nißner, Hannes Kotinsky.

37:06
    Na lavičku hanby odjíždí Štuk (ZNO), který si odpyká dvě minuty za krosček.

36:34
    Hosté si berou zpět své čtyřbrankové vedení. MICHAL MANDÁT využívá přesilovou hru a posílá za Zopfova záda už pátý kotouč.

34:41
    Vyloučen Bortelre (VIE) – 2 minuty za hákování.

31:44
    Hosté si v pěti na ledě dlouho nepobyli. Vyloučen Pucher (ZNO) – 2 minuty za faul kolenem.

31:18
    Orli jsou v plném počtu.

29:18
    Vyloučen Račický (ZNO) – 2 minuty za napadení.

28:52
    Dvacátá devátá minuta se stala hostujícímu brankáři osudnou a RICHARD SCHLÖGL snížuje.
    Asistence: Daniel Huber, Georg Migschits.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 29. Schlögl (Huber, Migschits), 38. Szabad (Nißner, Kotinsky), 49. Irhuesogie – 12. Račický (Musil, Kruckovyč), 13. Svatuška (Nahodil, Mandát), 16. Račický, 24. Lander (Svatuška), 37. Mandát (Beran), 56. Svatuška (Beran)

spusu Vienna Capitals: Zopf (Malik) – Kotinsky, Stempfle, Pelz, Worel, Preiser, Wieser, Fridman – Bortelre, Maxa, Irhuesogie – Artner, Nißner, Ranftl – Huber, Schlögl, Szabad – Toff, Tischler, Migschits.
    HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Slezák) – Nahodil, Mandát, Porzer, Štuk, Kruckovyč, Pucher, Kiss – Beran, Lander, Svatuška – Račický, Musil, Jeřábek – Hačecký, Bulín J., Jambor – Toman, Niederhafner, Salát.

Rozhodčí: Lendl – Durchner, Legat