Chabarovsk – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Vladivostok – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Novosibirsk 3:2 (2:0 po s.n.)
Minsk – Novokuzněck 5:4 (1:0 po s.n.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:5 (kon.)

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Avtomobilist se za svou aktivní hrou ve třetí třetině dočkává zasloužené odměny, a snižuje na rozdíl jediné branky! Ve středním pásmu se dostal ke kotouči ARŤJOM GAREJEV, který nabruslil až před Metsolu, a kotouč poslal přesně do růžku branky! Asistence:
    Vladislav UŠENIN - 2:0

26:34
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí celek potvrzuje dobrý vstup do druhé třetiny, a dostává se již do dvoubrankového vedení! Avtomobilist opět propadl, a domácí celek se dostal do přečíslení. Po zablokované střele Aťjušova se dostal ke kotouči obránce Vitalij Šulakov, který krásnou přihrávkou našel VLADISLAVA UŠENINA, a ten poslal kotouč do poloprázdné branky! Asistence: Vitalij Šulakov
    Vladimir PERVUŠIN - 1:0

24:46
    A máme tady úvodní branku dnešního utkání! Hostující obrana zcela propadla ve středním pásmu, a na útočné modré zůstal osamocený VLADIMIR PERVUŠIN, který dostal kotouč, nabruslil do pásma, a přesnou ranou překonal českého brankáře! Asistence: Vitalij Šelukov, Pavel Dedunov

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 25. Pervušin (Šulakov, Dedunov), 27. Vladislav Ušenin (Šulakov) – 47. Garejev

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Kolář (A), Aliu, Zub, Šulakov, Aťjušov (C), Ibragimov, Stalnov – Tolpeko, Wandell, Bergfors – Litovčenko, Gračjov (A), Dedunov – Vl.Ušenin, Vl. Ušenin, Li – Pervušin, Bjavalcev, Železnov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivisto, Trjamkin, Timašov, Antonovskij, Žuravljov, Turbin, Sčemerov – Simakov, Torčenjuk, Golyšev (A) – Michnov, Koukal (C), Elo – Garejev (A), Popov, Pankov – Polozob, Jemelin, Alexejev