Kladno – Třinec 2:7 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 5:4 (po pr.)
Chomutov – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | K. Vary – Olomouc 3:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (po pr.)
HC Plzeň – Zlín 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 4:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:7 (0:2, 1:3, 1:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 05.12.2015, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

Konec zápasu. (14:01:12)

58:32
    Ještě jedno vyloučení, Janiczek si odpyká dvě minuty za držení.

53:32
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři přidávají již sedmý gól, který zařídil PATRIK HREHORČÁK. Asistence: Eryk Sztwiertnia, Alex Pisarik.

50:35

48:35
    Je tady ale další trest pro Třinec, Hrehorčák se provinil podražením a na dvě minuty tak míří na trestnou lavici.

46:30

44:30
    Přesilovou hru si zahrají také domácí, Janiczek se dopustil hákování a za tento prohřešek si odpyká dvě minuty.

43:44
    Početní výhodu Oceláři využívají a berou si zpět svůj čtyřbrankový náskok. Autorem branky je JAN BARTKO. Asistence: Michal Kovařčík, Marek Růžička.

42:34
    Slánský oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za sekání.

41:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Ve hře čtyř proti čtyřem Rytíři snižují, kotouč do sítě dostal DANIEL KRUŽÍK. Asistence: Petr Havlůj.

40:01

S druhou sirénou došlo k potyčce mezi Hajným a Kovařčíkem, oba tito hráči vyfasovali menší tresty za hrubost a třetí část tak začne hrou ve čtyřech.

V úvodu druhé části se nejprve dočkali Rytíři snížení zásluhou Vincenta Kesziho, Oceláři ale poté vstřelili hned tři slepené góly a do kabin tak odcházejí již s čtyřgólovým náskokem.

V poslední třetině Vám budeme z technických důvodů přinášet pouze důležité události. Omlouváme se!

40:00

37:59
    Domácí jsou po dvou inkasovaných brankách jako opatření a opět inkasují! JAKUB LACKA dostal puk rovnou do jízdy a vypálil přesně do rohu branky! Asistence: Vít Christo.

33:56
    Hosté stále nemají dost a navyšují svoje vedení! Druhou branku v utkáni zaznamenal MILOŠ ROMAN! Asistence: Marek Růžička.

31:42
    Hosté opět navýšili svůj náskok! Veliký tlak před brankou dokázal využít MAREK RŮŽIČKA! .
    GSA

Martina Sikorová

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 23. Keszi, 42. Kružík (Havlůj) – 10. Roman (Kovařčík), 20. Petrák (Sztwiertnia, Adámek), 32. Růžička, 34. Roman (Růžička), 38. Lacka (Christov), 44. Bartko (Kovařčík, Růžička), 54. Hrehorčák (Sztwiertnia, Pisarik)

Rytíři Kladno: Ptáček (Stahl) – Havelka, Malý, Bunda (C), Matula, Zelingr – Piovarči, Slánský, Křepelka (A), Hrabík, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Kružík (A), Kalaj. Trenéři: Tatíček, Kuchler.
    HC Oceláři Třinec: Dudáček (Ovčaří) – Hrachovský, Pisarik, Janiczek, Bartko, Stránský (C), Adámek – Lacka, Petrák, Švaňa, Flok, Hrehorčák, Kovařčík, Sztwiertnia, Roman (A), Christov, Růžička, Murín. Trenéři: Varaďa, Lucák.

Rozhodčí: Škrobák – Hrubec, Svobodová