Třebíč – Benátky n/J 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:2 (2:0 po s.n.)
Šumperk – Havířov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Most – Kladno 0:3 (kon.)
Jihlava – Přerov 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Slavia Praha
Sobota 05.12.2015, 17:00 • Budvar aréna • Chance liga • 30. kolo

Dnešní retrozápas a zároveň šlágr 30. kola WSM ligy je minulostí. Motor v něm před vyprodanou Budvar arénou v krásném utkání porazil Slavii 4:2, přestože dvakrát prohrával. Jihočeši ale velkou bojovností dokázali vývoj zápasu otočit a nakonec byli o kousek lepším týmem, proto berou tři body. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:26:45)

59:55
    Žiga Pavlín (SLA) – 10 minut za nesportovní chování.

59:55
    Hosté odmítají poslat na led pět hráčů...

59:55
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je hotovo! Zápas pečetí střelou do opuštěné branky ze střední třetiny TOMÁŠ NOUZA! Bez asistence.

58:50
    Vyprodaná hala se mezitím baví po svém, respektive po mexicku. Obíhá jedna vlna za druhou...

58:50
    Oddechová čas pro hosty.

58:50
    Puk byl zašlápnut v rohu, buly před Gábou.

58:43
    Hylák je na střídačce, Slavia hraje v šesti!

58:30
    Domácí se šikovně brání a Slavia se nemůže dostat do pásma.

57:49
    Zakázané uvolnění Slavie, hra jde zpátky před Hyláka. Hosté přijdou o další cenné vteřinky.

57:01
    Ale ještě není nic rozhodnuto. Prostor před branku trošku rozdmýchal, tak jak je jeho zvykem, Pavel Kašpařík. Vše už je ale zažehnáno a vhazuje se před Gábou.

56:34
    A teď je na tahu poprvé Slavie. A vyprodaná hala žene svůj tým za třemi body, které se blíží.

55:30
    A tu bouři rozpoutal jen pár vteřin po mých slovech DAVID KUCHEJDA, který posílá Motor poprvé dnes do vedení! Výbornou práci před jeho brankou odvedl Jakub Babka, který zavezl kotouč do útočného pásma, prostrčil ho na Kuchejdu, který bekhendem prostřelil Hyláka a potvrdil výbornou formu z posledních zápasů. Asistence: Jakub Babka a Lukáš Zíb.

54:46
    Poslední pět minut třetí třetiny. Je to v posledních minutách takový klid před bouří...

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 18. Pajič (Chovan), 34. Nouza (Kolmann), 56. Kuchejda (Babka, Zíb), 60. Nouza – 1. Vas (Čermák), 27. Kašpařík (Vas, Robinson)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Mucha, Kolmann, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec – L. Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, M. Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Žálčík, Babka, Přibyl.
    HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Kolařík, A. Růžička, Hraško, Pavlín, Krstev, Knot, Andrlík – Bahenský, Mikulík, D. Hruška – Robinson, Vas, Čermák – Kubica, Kašpařík, Micka – Jiránek, Šafránek, Nestrašil.

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý.

Diváci: 6421 (vyprodáno)