Třebíč – Benátky n/J 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:2 (2:0 po s.n.)
Šumperk – Havířov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Most – Kladno 0:3 (kon.)
Jihlava – Přerov 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 05.12.2015, 15:00 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 30. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Benátky nad Jizerou.
    Autorem vítězné branky je JAN PLODEK.

64:23
    Rostislav Malena našel skvělou přihrávkou úplně volného Jana Wasserbauera, ten však v ideální pozici zklamal, a nedokázal umístit jeho ránu mezi tři tyče!

63:13
    Peter Trška svoji dělovkou od modré čáry trefil pouze tyčku domácího brankáře!

61:36
    A další důležitý zákrok Habala! Domácím se ani nadvakrát nepodařilo dorazit kotouč za jeho záda!

61:03
    David Dolníček se v přečíslení 2 na 1 rozhodl zakončit sám! Jeho ránu ale hostující brankář schoval do svých chráničů!

59:06
    Tečované nahození Bilčíka gólem také neskončilo!

54:18
    Vlastimil Bilčík (TRE) přesekl protihráči hokejku, a tak si musí jít odpykat dvě minuty za sekání. Hosté budou mít k dispozici důležitou přesilovou hru.

52:45
    Ostrá dorážka Romana Erata vyústila až k bitce mezi Markem Švecem a Radkem Hubáčkem. Vítěz pěstního souboje se stal domácí útočník. Oba hráči samozřejmě míří na trestnou lavici za hrubost. Dále také dostal Daniel Špaček osobní trest do konce utkání.

51:36
    Daniel Špaček (BEN) míří na trestnou lavici za jeho velice ostrý faul. Odsedí si dvě minuty za naražení na hrazení.

50:08
    Radim Zohorna se parádně obtočil kolem soupeřovy branky a následně ihned zakončoval! Vladislav Habal si ale připisuje další důležitý zákrok do svých statistik!

45:39
    Pumelice Petera Tršky se bohužel pro Benátky nevešla mezi tři tyče!

45:18
    Petr Štindl (TRE) míří na trestnou lavici za podražení.

41:35
    Roman Erat připravil Bartoňovi ideální palebnou pozici. Habal však předvedl parádní zákrok proti Bartoňově dělovce!

40:23
    Třebíčští si hned na začátku třetí třetiny zahrají přesilovou hru. Vladislav Habal si zřejmě schválně posunul svoji branku, a tak za něj musí jít Václav Pletka odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

36:59
    Vladislav Habal si opět bravurně poradil s nebezpečnou dorážkou domácích!

36:33
    Román Čermák (BEN) míří na trestnou lavici za podražení. Nyní budou mít k dispozici přesilovou hru domácí.

34:06
    Hosté si zahrají další přesilovku v této třetině. Na trestnou lavici míří Jakub Šaur, který si odsedí dvouminutový trest za sekání.
    ŠVEC - 1:1

28:01
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí také bleskurychle využívají svoji přesilovku a rychle vyrovnávají! Kapitán domácích parádně našel volného MARKA ŠVECE, který svoji přízemní ránou mezi betony překonává Vladislava Habala! Asistence: David Dolníček, Jakub Bartoň.

27:39
    Nyní si zahrají přesilovku domácí. Tomáš Havlín si jde odsedět dvouminutový trest za hákování.
    ČERMÁK - 0:1

26:19
    Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté se díky využité přesilové hře dostávají do vedení! Daniel Špaček vypálil od modré čáry, s jeho ránou si domácí brankář ještě poradil, ale s dorážkou ROMANA ČERMÁKA už ne! Asistence: Daniel Špaček.

25:37
    Martin Čech (TRE) si jede odpykat dvouminutový trest za podražení.

24:19
    Po obrovském závaru v Habalově brankovišti se ani natřikrát nepodařilo domácím dorazit puk do zcela odkryté brány! Nutno podotknout, že měli domácí teď velikou smůlu.

18:39
    Horáci mají k dispozici druhou přesilovou hru. Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Tomáš Havlín.

16:07
    První přesilovku si zahrají i Benátky. Na trestnou lavici už jede Ján Niko, který si odpyká trest za úder do oblasti hlavy a krku.

15:56
    Na Habalovu branku teď mířilo několik nebezpečných střel! Domácím se však z toho velkého tlaku vedoucí branku vstřelit nepovedlo.

14:58
    Daniel Špaček parádně obkroužil domácí branku a poté se snažil rychle zakončit! Filip Šindelář si ale s jeho přízemní ranou dobře poradil!

09:11
    Dolníček se pokusil překvapit Habala ránou z velkého úhlu a málem se mu to povedlo. Habal jen tak tak vyrazil puk mimo jeho brankoviště!

06:27
    Habal si parádně poradil s první vážnější akcí domácích, na jejímž konci zakončoval tvrdou ránou Bartoň!

05:34
    Domácí si zahrají úvodní přesilovou hru zápasu. Na trestnou lavici za zdržování hry míří Peter Trška.

Branky a nahrávky: 29. Švec (Dolníček, Bartoň) – 27. Čermák (Špaček), rozh. náj. Plodek