Třebíč – Benátky n/J | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Motor ČB – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Šumperk – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 2:6 (kon.) | | | Most – Kladno | 0:3 (kon.) |
Jihlava – Přerov | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Arizona | 5:2 (kon.) | | | Columbus – Florida | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | New Jersey – Philadelphia | 3:4 (po pr.) |
NY Islanders – St. Louis | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Calgary – Boston | 5:4 (po pr.) | | | Edmonton – Dallas | 2:1 (po pr.) |
Anaheim – San Jose | 1:0 (kon.) | | | Winnipeg – Washington | 2:1 (po pr.) | | | Los Angeles – Pittsburgh | 5:3 (kon.) |
Omsk – HC Slovan | 5:3 (kon.) | | | Barys – Záhřeb | 6:1 (kon.) | | | Toljatti – Jokerit | 1:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – CSKA Moskva | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Kazaň – Riga | 2:3 (kon.) | | | Viťaz – Čerepovec | 3:2 (po pr.) |
Soči – Ufa | 7:5 (kon.) |
Nový Jičín – Břeclav | 4:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Kopřivnice | 6:4 (kon.) | | | Opava – Poruba 2011 | 4:6 (kon.) |
SHK Hodonín – SK Karviná | 5:4 (po pr.) | | | Řisuty – Tábor | 4:3 (po pr.) | | | Nymburk – Kobra | 1:4 (kon.) |
Vsetín – Technika Brno | 7:3 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Vrchlabí | 2:4 (kon.) |
Trutnov – Sokolov | 3:2 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N | 2:5 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Klášterec nO | 3:5 (kon.) |
Pelhřimov – Písek | 4:5 (kon.) |
Vsetín – Poruba | 3:2 (kon.) | | | Opava – Vítkovice | 2:12 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Letňany | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – K. Vary | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Havířov | 6:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kometa Brno | 2:8 (kon.) | | | Slavia – HC Plzeň | 7:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 8:3 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 6:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 4:3 (kon.) |
Kladno – Třinec | 2:7 (kon.) | | | Slavia – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 5:4 (po pr.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 2:1 (po pr.) |
HC Plzeň – Zlín | 7:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Liberec | 4:3 (kon.) |
Třinec – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Košice – Skalica | 5:2 (kon.) |
Nový Jičín B – Krnov | 1:5 (kon.) | | | Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 0:0 (zruš.) | | | Třemošná – Chotíkov | 4:7 (kon.) |
Strakonice – Milevsko | 4:7 (kon.) | | | Soběslav – Č. Krumlov | 3:6 (kon.) | | | Rosice – Kroměříž | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Velká Bíteš – HC Boskovice | 5:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh. Hradiště | 14:3 (kon.) | | | Frýdlant – HC Turnov | 0:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Studénka | 1:7 (kon.) | | | HC Rokycany – Nejdek | 3:2 (kon.) | | | Roudnice – Louny | 7:15 (kon.) |
Příbram – Rakovník | 3:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Břeclav B | 12:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Mělník – Poděbrady | 6:2 (kon.) | | | Trstěnice – Vřesová | 1:3 (kon.) | | | Kaznějov – Pubec Plzeň | 9:4 (kon.) |
V.Popovice – Vlašim | 0:0 (odl.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 6:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – Lomnice n/P | 6:3 (kon.) |
Letňany – Žižkov Praha | 12:2 (kon.) |
Jihlava – Přerov | 7:5 (kon.) |
po prodl.
HC Trutnov
3:2
(2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
HC Baník Sokolov
58:36
|
2min za vysokou hůl dostává hostující Račanský a 2min za držení dostává domácí Karlík, za kterého trest odpyká Shamolin.
|
|
54:39
|
2min za vysokou hůl dostává hostující Michálek.
|
|
45:05
|
2min za faul kolenem si půjde odpykat domácí Fedulov.
|
|
37:52
|
2min za hákování dostáváa domácí Beneš.
|
|
31:49
|
2min za krosček dostává hostující Kukla.
|
|
30:17
|
2min za hákování dostává domácí Beneš.
|
|
15:33
|
2min za hrubost dostává hostující Michálek.
|
|
13:06
|
Hosté si nepohlídali střídání a jsou z toho 2min za příliš mnoho hráčů na ledě.
|
|
12:04
|
Na 2min za hákování si půjde na trestnou lavici sednout domácí Dominik Kubica.
|
Branky a nahrávky:
8. Kubica (Půlpán T., Kastner), 20. Fedulov (Kastner, Chytráček), 62. Půlpán (Kastner, Půlpán) – 49. Tvrdek (Kukla, Račanský), 55. Kukla (Račanský, Tvrdek)
Rozhodčí: Svatopluk – Potůček, Pechánek
Diváci: 349
Neproměněná penalta:
HC Trutnov:
Jeschke (Čáp) – Beneš, Karlík, Kubica, Vácha, Suvorov, Fedulov – Uchin, Chytráček, A. Půlpán – T. Půlpán, Kastner, Malý – Perutek, Janoušek, Smékal – Tatar, Shamolin
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov: Fečo – Říha, Gombár, Michálek, Priškin, Binias – Račanský, Tvrdek, Kukla, Krejsa, Jirušek, Kašpar, Pfister, Sus
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov: Fečo – Říha, Gombár, Michálek, Priškin, Binias – Račanský, Tvrdek, Kukla, Krejsa, Jirušek, Kašpar, Pfister, Sus
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Svatopluk – Potůček, Pechánek
Diváci: 349
Matěj Poul