Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – Los Angeles 2:3 (po pr.) | Washington – Detroit 3:2 (2:0 po s.n.)
Toronto – New Jersey 3:2 (2:1 po s.n.) | Florida – Ottawa 2:4 (kon.) | St. Louis – Arizona 4:1 (kon.)
Chicago – Nashville 4:1 (kon.) | Dallas – Carolina 6:5 (kon.) | Calgary – San Jose 4:2 (kon.)
Dallas Stars
6:5 (4:0, 1:1, 1:4)
Carolina Hurricanes
Středa 09.12.2015, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto divokého utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího zápasu zase někdy na počtenou. (05:22:21)

Dnešní utkání sledovalo 18 287 diváků.

Carolina předvedla v poslední třetina parádní stíhací jízdu, na jejímž začátku byl možná trochu sporný gól Faulka, ale Canes následně dokázali postupně přidat i další tři branky, a vyrovnat tak stav utkání, když se trefovali Di Giuseppe, znova v přesilové hře Faulk a Skinner. Jenže v poslední minutě přišla ještě přesilová hra Dallasu, kterou osmnáct vteřin před konce využil Sharp, který tak rozhodl o vítězství Dallasu.

Carolina si tedy ani po takovém výkonu z American Airlanes Center neodváží ani jeden bod.

59:55
    Vernon Fiddler nyní jen o pár milimetrů minul bránu Canes!
    59:42 Patrick SHARP - 6:5

59:42
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars využívají přesilovou hru!!! Klingberg přenechal puk na modré čáře PATRICKU SHARPOVI, jenž se s ničím nemazlil a svou dělovku poslal přesně mezi betony Lacka, jenž si tento gól bude možná hodně vyčítat. Asistence: John Klingberg, Tyler Seguin,

59:20
    Carolině se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

59:02
    Stars zatím kombinují ve svém útočném pásmu.

58:26
    Dallas bude hrát přesilovou hru! Victor Rask (CAR) podrazil Eavese, a tak hostující útočník dostává dvě minuty za podražení.

57:56
    Carolině se podařilo přežít velký nátlak první formace Dallasu a puk je nyní až za domácí klecí.

57:34
    Goligoski střílel od modré čáry, avšak jeho střela se až na Lacka nedostala.

57:13
    Dallas se na malý okamžik ocitl ve své útočné třetině, kde však střelu Sharpa chytá Lack.

56:57
    Eric Staal dostal hodně prostoru, ale jeho střela letěla hodně mimo bránu Dallasu.

56:22
    Carolina nahodila puk směrem na Niemiho, který ihned poslal puk na své spoluhráče.

55:56
    Oleksiak přihrával Ničuškinovi, který jeho pas zřejmě neviděl, protože mu puk projel pod bruslemi.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 7. Eaves (Seguin, Klingberg), 8. Ja. Benn (Ničuškin, Oduya), 15. Oduya (Ja. Benn, Ničuškin), 19. Seguin (Klingberg, Ja. Benn), 40. Ničuškin (Ja. Benn, Seguin), 60. Sharp (Klingberg, Seguin) – 24. Slavin (Nash, E. Staal.), 43. Faulk (Rask, Lindholm), 44. Giuseppe (Hanifin, Rask), 49. Faulk (Hanifin, Rask), 54. Skinner (Nestrašil, Hainsey)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Jo. Benn, Nemeth, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Ničuškin – Janmark, Spezza, Eaves – Sharp, Eakin, Hemský – Roussel, Fiddler, Sceviour.
    Carolina Hurricanes: Ward (21. Lack) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E. Staal, Lindholm – Nordstrom, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Malone, McClement, Terry.

Rozhodčí: Meier, Nicholson – Wheler, Gibbs

Diváci: 18 287